location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید انواع غذای نیمه آماده یخچالی

همه‌ی ما می‌دانیم که طبخ غذا از صفر تا صد، نیازمند صرف زمان زیادی می‌باشد و در زندگی پر مشغله‌ی امروزی،  همه‌ی افراد ممکن است که نتوانند از عهده‌ی تهیه‌ی آن بر بیایند. از این رو غذاهای آماده و کنسرویجات ظهور یافته‌اند.

در شرایط نبود وقت و حوصله کافی برای تهیه غذاها، غذاهای نیمه آماده‌ی یخچالی که در سبک و انواع مختلف تهیه‌ می‌شوند به کمک شما خواهند آمد.

برندهای غذای نیمه آماده یخچالی

کاله، خشک پاک، گلها، الیت، ب . ا، نوبر سبز، مارین، دگا، 202، صدک، پمینا، پاکدام، شامانا، باتو، آماده لذیذ، فا، برتر، یک و یک، مانا، کیمبال، هانی، پاکر، تلاونگ، بون آدو، تلارول، کوروش پروتئین، آزما، رضوانی، اُ آ ب، رباط، فارسی و ...

انواع غذاهای نیمه آماده‌ی یخچالی

میگو سرشار از امگا3 می باشد. و یک انتخاب مناسب برای آن دسته از افرادی است که به غذا های دریایی علاقه‌ی فراوانی دارند.

مرغ سوخاری از جمله غذاهای محبوب خصوصا در بین جوانان و نوجوانان بوده که تهیه‌ی آن با مواد خام امری زمان بر است و نیز روش طبخ خاص خودش را دارا می‌باشد.

مرغ سوخاری آماده معمولا به دلیل سرخ شدن پس از انداختن در روغن، ظرف سپری شدن مدت کوتاه سی دقیقه‌ای آماده‌ی خوردن خواهد بود.

ناگت‌ها امروزه بسیار پرطرفدارند و به علت شکل ظاهری هوس‌انگیزشان، قابلیت سفره آرایی زیادی نیز دارند.

همچنین ناگت میگو می‌تواند برای کودکانی که میل به خوردن غذای دریایی ندارند وسوسه انگیز تر از نوع دیگر آن عمل کرده و نیز بسیار مفید و رضایتمند باشند.

این غذا مهد اروپایی داشته و پیچیده شده در پنیر می‌باشد. می‌توان این غذای پرطرفدار و لذید را در شمار شنیسل‌ها قرار داد و آن را ترکیبی از پنیر، سینه‌ی مرغ، آب، ارد، ادویه، آرد سوخاری، ژامبون، نشاسته، و چند ماده‌ی دیگر دانست.

در بسته بندی این محصول یک پیتزای آماده قرار دارد که پس از خارج کردن و قرار دادن آن در فر، ظرف مدت کوتاهی آماده‌ی خوردن خواهد بود.

اگر تخصص و وقت چندانی برای تهیه‌ی گوشت همبرگر ندارید، می‌توانید به سراغ همبرگر‌های نیمه آماده‌ بروید،

آنها را در فریزر خود نگهداری کرده و هر زمان که هوس کردید از خوردن آنها در کوتاه ترین مدت، لذت کافی را ببرید.

تهیه‌ی فلافل زمانبر بوده و تخصص زیادی می‌خواهد. مدل نیمه آماده‌ی آن در قالب‌های متنوع عرضه شده و این موضوع مشکل شما را حل خواهد کرد. کافی‌ست آنها را تنها داخل روغن داغ انداخته و پس از چند دقیقه‌ی کوتاه میل کرده و لذت ببرید

انواع پیاز داغ و پیاز خشک در بسیاری از غذاها به عنوان مواد اولیه استفاده می‌شود. اما تهیه‌ی آن علاوه بر زمان‌بر بودن می‌تواند بوی زیادی را ایجاد کند که مطلوب همه نیست.

در چنین مواقعی انواع نیمه آماده‌ی یخچالی آن کارساز بوده و مشکل شما را رفع خواهد کرد. لیست غذاهایی که با استفاده از پیاز تهیه می‌شوند و طرز تهیه آن ها را در اکالابلاگ ببینید.

مهد شنیسل‌ها آمریکای جنوبی بوده و محبوب همه از جمله نوجوانان و کودکان بد غذایی می‌باشد که به راحتی مجاب به غذا خوردن نیستند.

شنیسل تشکیل شده از برش نازک مرغ است که با آرد سوخاری پوشانده شده و آن را به صورت غذای نیمه‌ آماده، همراه با ترکیبات مورد نیاز دیگر عرضه می‌کنند.

تهیه‌ی استیک نیازمند داشتن تخصص بسیار است. آنها معمولا برشی از انواع گوشت بوده و یک غذای بسیار مقوی و کامل محسوب می‌شوند.

در حالت نیمه آماده مواد به کار گرفته در ترکیب آن شما را به یک وعده‌ی سالم و خوش طعم دعوت خواهد کرد.

از جمله سایر غذاهای نیمه آماده‌‌ی یخچالی می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

غالب این غذاهای آماده و نیمه آماده دستور تهیه خاصی ندارند و کافیست در روغن سرخ شوند و بعد با برنج یا نان مصرف شوند. در صورتی که دستور خاصی نیز داشته باشند روی بسته بندی آن ها قید شده است.

اگر مایل به تهیه این غذاها در منزل هستید طرز تهیه اغلب آن ها را می توانید در اکالابلاگ ببینید.

اهمیت غذاهای نیمه آماده

یک روز کاری پر مشغله را در نظر بگیرید که پس از خستگی زیاد به خانه بر می‌گردید. طبعا این خستگی شما را گرسنه کرده و نیاز سریع به غذا خواهید داشت.

مصرف غذای نیمه آماده‌ی یخچالی علاوه بر اینکه با سرعت نیاز شما را رفع می‌کند، عمر بسیار بیشتری نسبت به مواد خام داشته و همچنین پس از طبخ به شما تضمین خواهند داد که از لحاظ طعم راضی کننده و مقبول واقع خواهند شد.

مهم‌تر از هرچیز این است که این غذاها قابلیت دسترسی مناسبی دارند.