location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید موم

کاربردهای مختلف موم

بسیاری از افراد به خصوص خانم‌ها به بهداشت فردی خود اهمیت زیادی می‌دهند.  یکی از مواردی که هم خانم‌ها و هم آقایان همواره برای برطرف کردن آن با مشکل مواجه می‌شوند موهای زائد و رفع آن‌ها هست که تقریباً دغدغه‌ی همه‌ی ما رفع موهای زائد است.

 برای برطرف کردن موهای زائد روش‌های بسیار زیادی وجود دارند مثل استفاده از دستگاه اپیلاسیون به صورت شخصی و در منزل، مراجعه به مراکز لیزر، یا استفاده از موم  یا تیغ اصلاح وجود دارد.  

بعضی از افراد به صورت شخصی و در منزل از این محصول در جهت از بین بردن موهای اضافی استفاده می‌کنند و بعضی از افراد ترجیح می دهند افراد خبره ای در آرایشگاه ها و یا مراکز تخصصی اپیلاسیون این کار را انجام دهند.  در این متن قصد داریم توضیحات کامل تری از  این محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

انواع موم

بسیاری از خانم‌ها برای از بین بردن موهای اضافی خود به دنبال روشی هستند که نیاز به زمان کمی داشته باشد و همچنین به‌آسانی موهای اضافی را حذف کند.

 یکی از این روش‌های آسان استفاده از موم است.  استفاده از این محصول که زیرمجموعه ای از وسایل شخصی به حساب می آید، برای از بین بردن موهای اضافی باعث می‌شود تا موهایی که مجدداً قصد رویش دارند سرعت رشدشان کاهش پیدا کند

.  هر شخصی که تصمیم  به استفاده از این محصول را دارد باید ابتدا نوع پوستش را در نظر بگیرد و ببیند کدام مدل از آن به پوستش آسیب نمی‌رساند.

موم‌ها متنوع هستند بعضی از آنها برای پوست صورت مورداستفاده قرار می‌گیرند و بعضی از آنها برای پوست بدن به کار می‌روند.  اگر می‌خواهید از مدل گرم در اپیلاسیون استفاده کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که با استفاده از پد می توانید موهای اضافی بدن را از بین ببرید و برای صورت می توانید بدون پد صورت را تمیز نمایید. 

دقت داشته باشید اگر در مطلبی با کلمه ی وکس مواجه شدید این کلمه مترادف همان موم انداختن می‌باشد.

 

موم

چگونگی استفاده از موم

بعضی از وکس ها به صورت قالبی هستند و در آن‌ها آلوئه ورا به‌کاررفته است.  برای استفاده باید وکس را داخل جایگاه مخصوص قرار بدیم که با حرارت وکس را باز کند و از حالت جامد خارج شود.

  اگر جایگاه مخصوصی برای گرم کردن و خارج کردن وکس از حالت جامد نداشته باشیم می‌توانیم آن را داخل یک ظرف بگذاریم و با حرارت گاز و بخار آب آن را از حالت جامد خارج کنیم. پیشنهاد می کنیم بیشتر از نمونه هایی استفاده کنید که دارای خواص روشن کنندگی پوست است.

چون صورت دارای پوست بسیار حساسی است اگر می‌خواهید از وکس برای پوست صورتتان استفاده کنید باید حتماً دقت کنید تا حرارت وکس خیلی زیاد نباشد و بر اثر حرارت زیاد آسیبی به پوست صورتتان وارد نکند.  برای مالیدن وکسی که از حالت جامد خارج‌شده بر روی پوست صورت می‌توانید از چوب بستنی یا آبسلانگ استفاده کنید.

 مدت‌زمان کوتاهی اجازه بدهید وکس کمی خشک شود و سپس آن را از روی پوست جدا کنید.  سعی کنید برای جدا کردن وکس از روی پوست آن را مخالف حالتی که موها رشد می‌کند بکشید تا اکثر موهای اضافی از بین بروند.

 

برندها