location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
خرید انواع دستمال و روکش

کارخانه ­های زیادی مشغول تولید محصولات بهداشتی می­باشند. یکی از انواع محصولات بهداشتی تولیدی این کارخانه­ها انواع دستمال و روکش می­باشد. انواع دستمال و روکش جزو اصلی ترین ابزار برای رعایت بهداشت فردی هستند.

این محصولات می­توانند در زمینه­های مختلف و در مکان­های متفاوت مورد استفاده افراد قرار بگیرند و سبب کنترل کثیفی ها و جلوگیری از پخش آلودگی­ها شوند.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع این محصولات و کاربردهای آنها بپردازیم.

انواع محصولات دستمال و روکش

انواع دستمال­ هایی که هسته اصلی آنها از کاغذ می­باشد و روکش­های متنوع موجود در بازار می­توانند، سبب جذب آلودگی­ها شوند و از انتقال میکروب­ها به افراد و سطوح مختلف جلوگیری کنند.

برندهای دستمال و روکش

گلرنگ، پنبه ریز، فیروز، نانسی، بریتکس، بارلی، مولفیکس، سافتلن، تنو، پاپیا، هوبار، بیتا، ریوا، نایس، صپیتا، لوسین، وی، مرحبا، پرسان، تافته، یونی، رزال، نارسیس، مینا، ناین، بیول، دافی، گل پر، حریر، فلورا، کاتوس، راشین، تیک پلاس، های کلین، ابیبی، ایزی پیک، پانو، کامان، تندیس، زیبا

مواد-دستمال-کاغذی-768x576.jpg

دستمال کاغذی

دستمال کاغذی یکی از پرکاربردترین محصولات بهداشتی است. امروزه دستمال کاغذی در انواع ساده و معطر با عطرهای مختلف در بازار موجود است.

وجود دستمال کاغذی در تمام اماکن الزامی است و افراد از آن برای خشک کردن دست­ها و صورت و رطوبت پوست، گرفتن ترشحات بینی و پاک کردن آلودگی­ها از دست­ها بهره می­برند.

نوع خاصی از دستمال کاغذی با نام دستمال کاغذی اقتصادی وجود دارد که بسته بندی آن به جای مقوا از پلاستیک نازک است و لایه های آن نیز معمولا نازک هستند و از این رو قیمت کمتری دارند.

دستمال توالت

یکی دیگر از این محصولات که بر پایه کاغذ است، دستمال توالت می­باشد که عملا نوع خاصی از دستمال کاغذی است.

دستمال توالت بافت ضخیم تری دارد و از این رو همان طور که از نامش پیدا است افراد از آن در توالت­ها و برای خشک کردن پوست خیس خود استفاده می­کنند.

این محصول بعد از دستمال کاغذی، بیشترین استفاده را در بین مردم دارد.

دستمال حوله

از دستمال حوله که دارای تعداد لایه­های بیشتری است و کمی نسبت به دیگر دستمال­ها ضخیم تر است و از استحکام بیشتری برخوردار می­باشد، به عنوان حوله­های یک بار مصرف استفاده می­شود.

دستمال حوله اندازه بزرگتری نیز دارد. عمده استفاده دستمال حوله در آشپزخانه و سر سفره غذا است.

دستمال مرطوب

دستمال مرطوب نیز برای مکان­هایی که دسترسی به آب وجود ندارد و یا برای پاک کردن آرایش بسیار مناسب می­باشد و مورد استفاده افراد قرار می­گیرد.

دستمال نظافت

این روزها انواع دستمال نظافت نیز توانسته است برای خود جایی در منازل باز کند.

این دستمال­ها در رنگ­های متنوع وجود دارند و جایگزین پارچه­های خانگی، برای پاک کردن آلودگی­ها از سطوح مختلف و وسایل خانه هستند و دستمال گردگیری نیز محسوب می­شوند.

استفاده از این دستمال­ها سبب می­ شود که دیگر پرزی بر روی وسایل بر جای نماند. این دستمال ها در پاک کردن شیشه ها و سطوح آشپزخانه و حتی سفره ها نیز استفاده می شوند.

روکش بهداشتی توالت

روکش بهداشتی توالت نیز مخصوص توالت­های فرنگی می­باشد. افراد با استفاده از این روکش بزرگ قسمت نشیمنگاه توالت را می­پوشانند تا آلودگی­ها به بدن آنها منتقل نشود و از حساسیت­های پوستی بدن افراد نیز جلوگیری شود.

روکش تشک و بالش

در این میان انواع روکش تشک و بالش نیز در بازار موجود هستند که جنس آنها از نخ می­باشد و به جای ملحفه­ها استفاده می­شوند.

این روکش­ها امکان استفاده چند باره را دارند و به طور مکرر قابلیت تعویض دارند. هتل­ها از مکان­هایی هستند که بیشترین استفاده از این روکش­ها را دارند.

200px-Kleenex-small-box.jpg