هم اکنون نسخه جدید وبسایت اُکالا در دسترس قرار گرفته است

مشاهده نسخه جدید
location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید محصولات مراقبت از مو

نکات مهم درباره محصولات بهداشتی مراقبت از مو

افراد باید برای محافظت از موهای خود و در بخش بهداشت فردی از محصولاتی که می­توانند انواع ویتامین­ها را به موها و پوست سر برسانند و آبرسان­های قوی باشند، استفاده کنند.

افراد باید کمتر موهای خود را به وسیله حرارت سشوار، اتو مو و ... خشک و یا حالت دهند و بلافاصله بعد از بیرون آمدن از حمام موهای مرطوب و شکننده خود را شانه نکشند.

در این میان محققان برای محافظت از موها و تاثیر بیشتر بر زیبایی آنها اقدام به تهیه محصولات خاصی کرده­اند که به آنها می­پردازیم.

 افراد برای استفاده از این دو محصول می­توانند آنها را روی ساقه موهای خود را بریزند و موهای خود را به آرامی ماساژ دهند و سبب تقویت و شادابی آنها شوند. این مواد سبب می­شوند موها دچار موخوره نشوند. افراد بهتر است از این مواد برای موهای خشک استفاده کنند. با استفاده از این دو محصول می­توان به خوبی موهای وز و فر را صاف کرد.

 این محصول یکی از روش­های مراقبت از مو رایج است. برای استفاده از انواع ماسک­ها ابتدا باید موهای خود از لحاظ چرب و یا خشک بودن، فر و مجعد بودن شناخت و میزان ضخامت آنها را مورد توجه قرار داد.

این محصول چیزی شبیه ماسک مو است با این تفاوت که نیاز به شستشو ندارد. افراد می­توانند روزی چند مرتبه قبل و بعد از حمام از این محصول استفاده کنند. این محصول دارای دو نوع روغنی و آبرسان است که موهای خشک به خوبی می­توانند از این دو ویژگی استفاده کنند. همچنین خیلی از افراد برای محافظت از موهای رنگ شده خود از این محصول بهره می­گیرند.

این محصول علاوه بر محافظت از موها سبب تقویت و رشد آنها نیز می­شود. برخلاف دیگر محصولات حفاظتی باید این محصول را روی پوست سر ریخت و به سمت نوک موها ماساژ داد. این محصول بیشتر به شکل مایع و یا پماد است و در ترکیبات آن، انواع عصاره ها و روغن های گیاهی دیده می شود.

 استفاده از روغن­های گیاهی که سبب ترمیم، تقویت و درخشندگی موها می­شوند از دیرباز مورد توجه آقایان و خانم­ها بوده است. این روغن­ها می­توانند سبب محافظت از موها در برابر اشعه­های خورشید و آلودگی­های محیطی شوند. با استفاده از این محصول می­توان موها را راحت­تر شانه زد. افراد بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود از این روغن­ها برای محافظت از موها استفاده کنند.

برندهای تولید کننده محصولات مراقبت از مو

از جمله این برندها میتوان به فیروز، مای، شون، سینره، بیول، واتیکا، موزیلا و کریستال اشاره کرد.

برندها