location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید محصولات مراقبتی پوست بدن

محافظت از پوست صورت و بدن در طول زندگی برای حفظ سلامت و زیبایی و نیز داشتن حس اعتماد به نفس اهمیت دارد.

مهم نیست چه سنی دارید،  خانم هستید یا آقا مطمئنا برای شما هم پیش آمده که حس کنید به دلیل وجود یک جوش کوچک روی صورت یا حتی ترک و پوسته پوسته شدن دست ها و انگشتانتان زیبایی خود را از دست داده اید پس بایستی هرچه سریع تر این آسیب ها را رفع کرده و از ایجاد دوباره آنها جلوگیری کنید.

از طرفی برای حضور در اجتماع از محل کار گرفته تا جشن های خانوادگی و دورهمی ها،داشتن ظاهری برازنده که اصل مهم آن پوستی سالم و شاداب است و بخش مهمی از بهداشت فردی تلقی میشود، تاثیر مثبتی از شما در ذهن افراد بجا خواهد گذاشت.

معرفی محصولات مراقبتی پوست

محصولات محافظت از پوست صورت و بدن در انواع مختلف با کاربرد های متنوع و تحت نام برند های متفاوت در جهت حفظ سلامت و جوانی پوست ،تولید و عرضه می شوند؛ استفاده از برند های تایید شده و با کیفیت بسیار مهم است. در یک دسته بندی کلی محصولات مراقبتی شامل موارد زیر خواهند بود:

  • انواع کرم ها و لوسیون ها
  • پودر ها و اسپری ها
  • پاک کننده ها
  • سرم ها
  • لایه بردار ها
  • انواع ماسک ها

هریک از این محصولات برای کاربرد های اختصاصی، دارای زیر مجموعه های فراوانی هستند.

محصولات محافظتی پوستی ساده ولی ضروری

اولین آیتم هایی که با شنیدن اصطلاح محصولات محافظتی پوست به ذهن شما می آید چیست؟ ضد آفتاب ها، تونر ها و لایه بردار ها یا انواع ماسک های ضد لک و مغذی پوست؟ در اهمیت این محصولات شکی نیست ولی محصولاتی هم هست که در عین ضرورت کمتر به آنها توجه می شود. این محصولات شامل موارد زیر هستند:

مسئله مهم در زیبایی و سلامت پوست صورت و اولین قدم برای اجرای هر روتین مراقبتی پوست، از بین بردن هر نوع ماده خارجی  در لایه سطحی  پوست است. این امر به ویژه برای کسانی که روزانه آرایش می کنند بسیار مهم است ، برای انجام کار می توان از شیر پاک کن استفاده کرد؛ این محصول پاک کننده آلودگی ها و چربی های اضافی پوست نیز می باشد.

این محصول مراقبتی علاوه بر حفظ زیبایی و سلامت پوست پا، ترک ها و خشکی این قسمت از بدن را نیز برطرف می کنند.

  • آشنایی با کرم مراقبت از ناخن

این محصول علاوه بر خاصیت رطوبت رسانی در جهت جلوگیری از شکستن ناخن ها و حفظ براقیت آنها، از آسیب دیدگی پوست اطراف ناخن نیز جلوگیری می کند. این آیتم در بازگرداندن سلامت و استحکام ناخن های آسیب دیده نیز بسیار تاثیرگذار است.

این محصول برای جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از اصلاح خشک با تیغ و نیز رطوبت رسانی به پوست و نرم کردن موهای صورت کاربرد دارد.

این آیتم از نظر کاربردی مشابه ژل اصلاح و متفاوت با آن در فرمول ساخت می باشد. کف اصلاح علاوه بر رطوبت رسانی به پوست صورت با نرم کردن سریع موی صورت، حرکت ملایم و در عین حال کامل تیغ روی صورت را امکان پذیر می کند.

 نتیجه گیری

با توجه به شرایط زندگی در این زمان، استفاده از محصولات محافظت از پوست صورت و بدن به صورت روتین و همیشگی برای جلوگیری از آسیب های پوستی ناشی از عوامل محیطی مثل آلودگی ها،استرس های روزانه و غیره ضروری است.

برندها