هم اکنون نسخه جدید وبسایت اُکالا در دسترس قرار گرفته است

مشاهده نسخه جدید
location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
با رول و استیک ضد تعریق، بدون نگرانی به استقبال روزهای گرم سال بروید!

رول و استیک ضد عرق، محصولاتی کاربردی و پرمصرف خصوصا در تابستان هستند؛ به دلیل گرمای زیاد در این فصل، تعریق افزایش یافته و سبب ایجاد بوی بد بدن می شود در حقیقت خود عرق بد بو نیست بلکه تجزیه آن توسط باکتری ها سبب انتشار بوی بد از آن می‌شود.

در این حالت علاوه بر اینکه خود شخص احساس راحتی و آرامش نمی‌کند، حضور او در مکان های عمومی نیز سبب ناراحتی دیگران خواهد بود. پس بایستی از محصولی استفاده کرد که در وهله اول از تعریق و فعالیت باکتری‌ها جلوگیری کرده و در وهله دوم رایحه ای خوشبو و معطر به بدن بدهد، رول و استیک ضد عرق محصولی است که به آن نیاز دارید.

برندهای رول و استیک ضد عرق

رول ضد تعریق رکسونا، مام رول مای، رول ضد تعریق شون، نیوآ، کامان، سینره، اسکلاره، مالیزیا، نئودرم، داو، مام رول باباریا و ...

چرا رول و استیک ضد تعریق؟

افراد زیادی استفاده از محصولات خوشبوکننده بدن مانند انواع عطر، اسپری ها و غیره را به ضد تعریق ها ترجیح می‌دهند اما نکته حائز اهمیتی که به آن توجه ندارند، این است که در  طول روز و فعالیت باکتری های تجزیه کننده سبب تغییر رایحه عطر و یا اسپری می‌شود و محصول کیفیت زمان خروج از خانه را نخواهد داشت اما رول و استیک ضد تعریق با کاهش میزان تعرق بدن و نیز جلوگیری از فعالیت باکتری‌ها، با رایحه‌ای خوش شما را تا پایان روز همراهی خواهد کرد.

نحوه استفاده از محصولات ضد تعریق

  1. انتخاب محصول ضد تعریق متناسب با پوست
  2. شستشوی قسمت زیربغل
  3. رول کردن محصول ضد تعریق در قسمت زیربغل
  4. زمان دادن برای خشک شدن محصول، تا روی لباس لک نیندازد.