location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
اسپری بدن چیست و چه تفاوتی با دیگر محصولات دارد؟

اسپری بدن یکی از انواع محصولات خوشبوکننده بدن محسوب می شود.

اسپری بدن محصولی است که در دو نوع زنانه و مردانه در بازار موجود است.

اسپری بدن و کاربرد آن چیست؟

اسپری بدن می تواند جایگزین مناسبی برای دوش های مداوم در طول روز باشد؛ نمی توان به طور مکرر و پیوسته و روزانه دوش گرفت. بنابراین بایستی از یک محصول مناسب برای رفع بوی بد بدن یا پیشگیری از آن استفاده کرد.

شاید در این خصوص اولین انتخاب هر شخص عطر و ادکلن باشد؛ ولی گاها نوع لوکس این محصولات قیمت بالایی دارند و استفاده چندباره از آنها در طول روز به صرفه نمی باشد.

همچنین رایحه قوی و زمخت بسیاری از عطر ها برای مکان های عمومی و برخی جلسات و محل ها مناسب نیست. لذا استفاده از اسپری بدن که قیمت مناسب و نیز رایحه ظریف و متنوع دارد، ارجحیت دارد.

نحوه استفاده از اسپری بدن

این محصول را می توان روی پوست و یا روی لباس اسپری کرد؛ البته استفاده از آن بلافاصله بعد از دوش صبحگاهی روی پوست بدن، نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

همچنین استفاده از لوسیون های پوست قبل از اسپری ها سبب افزایش ماندگاری و بوی خوش آنها می شود.

اسپری بدن را می توان به عنوان لایه ساز قبل از استفاده از عطر ها نیز به کار برد؛ فقط بایستی توجه داشت که رایحه هر دو محصول نزدیک به هم بوده و تاثیر بدی بر بوی یکدیگر نداشته باشند.

برندهای اسپری بدن

نیوآ، رکسونا، مای، آکس، بیک، بک، رینوزیت، پرستیژ، مدیا، لمسر، فروتینی، آنیکا، رودیر، مالیزیا، بیول، بایلندو، اسکلارهف هیدرودرم، می تو و ...

فرمولاسیون اسپری بدن

اسپری بدن، عمدتا آب یا الکلی است که با مقدار کمی روغن معطر مخلوط شده و رایحه لطیف و سبک تری نسبت به عطر ایجاد می کند.

از طرف دیگر، عطر از غلظت بیشتر روغن های معطر مخلوط با آب یا الکل تشکیل شده است؛ این مسئله باعث می شود که عطر ماندگاری بالاتر و رایحه غلیظ تری داشته باشد.