location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
آشنایی با بادی اسپلش

بادی اسپلش یکی از جدیدترین محصولات در حوزه خوشبوکننده بدن است که دارای ویژگی‌ها و مزایای منحصر به فردی است. این محصول مشابه اسپری بدن است اما دارای تفاوت‌هایی با آن است.

از آنجایی که داشتن پوست شفاف و با طراوت در کنار رایحه‌ی خوش بدن دغدغه بسیاری از انسان‌هاست، لذا محصولی که بتواند همزمان پاسخگوی هر دوی این نیازها باشد، بسیار با ارزش است؛ بادی اسپلش محصولی است که این دغدغه را رفع می‌کند.

برندهای معروف بادی اسپلش زنانه

بادی اسپلش مای صورتی، اکلیلی(شاین)، آبی، بنفش و ...، بادی اسپلش ویکتوریا سکرت، سی گل، پرستیژ، بادی اسپلش شون، کالیستا، لدورا، بی کی و ...

برندهای معروف بادی اسپلش مردانه

بادی اسپلش مردانه ویکتوریا سکرت، بادی اسپلش آف رود مردانه مای، نفیس، لدورا، سی گل، اونتوس، بیز، والانسی، دیوایز، نایس و ...

انواع بادی اسپلش

  • بادی اسپلش عطری
  • بادی اسپلش شاین دار یا اکلیلی

موارد استفاده بادی اسپلش

بادی ‌اسپلش با دارا بودن ترکیبات آبرسان می‌تواند شادابی و طراوت پوست را حفظ کند و رطوبت مورد نیاز آن را فراهم آورد از سوی دیگر این محصول با دارا بودن ترکیبات معطر پوست را خوشبو کرده و رایحه‌ای دلنشین منتشر خواهد کرد؛ بنابراین این محصول می‌تواند بعد از حمام، قبل از شروع ورزش و غیره، مورد استفاده قرار گیرد.

به نوعی بادی اسپلش می‌تواند جای عطر را برای شما بگیرد.

برای راه‌های از بین بردن بوی عرق می‌توانید به مقاله آن در اکالا بلاگ مراجعه کنید.

فرمولاسیون بادی اسپلش چیست؟

ترکیبات اصلی تشکیل دهنده این محصول مواد معطر، آب و الکل هستند. اما در حالت کلی از دو بخش زیر تشکیل شده است:

رطوبت و چربی

رطوبت و چربی از آیتم های ضروری و مهم برای پوست هستند که در اثر شستشو با صابون یا سایر شوینده ها کاهش یافته و از بین می روند، با استفاده از بادی اسپلش می توان این دو مورد را به پوست برگرداند.

خوشبو کننده

بخش خوشبو کننده این محصول شامل ترکیبات معطر استخراج شده از گل ها، ادویه ها و غیره است که در غلظت کم فرموله شده و با نفوذ به منافذ پوست، بدن را خوشبو می کند.