location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید انواع کیک و کلوچه و شیرینی

با پیشرفت علم و دانش در زمینه صنعت آشپزی، روز به روز اشکال مختلفی از مواد خوراکی و غذایی تولید می­شود و در مصارف مختلف استفاده می­شود. کیک، کلوچه و شیرینی یکی از مهمترین محصولات شیرینی و تنقلات هستند که در بین عموم مردم بسیار پر طرفدار هستند و مورد استفاده قرار می­گیرند.

این دسته از محصولات یعنی کلوچه و کیک و شیرینی هم به صورت شخصی توسط آشپز در خانه و کافی شاپ و رستوران تهیه می‌شوند و هم به صورت صنعتی و در کارخانه. در این حالت محصولات کلوچه و شیرینی و کیک بسته بندی شده تولید می‌شوند که در تعداد بالا و به صورت کارتنی و جعبه‌ای نیز وارد بازار می‌شوند.

محصول کیک و شیرینی منتخب مردم چیست؟ در اکالارنک دنبال کنید.

کیک، کلوچه و شیرینی نقش مهمی در تأمین کالری بدن دارند. از این دسته خوراکی ها به عنوان میان وعده و وعده صبحانه به همراه شیر یا چای و دمنوش به خصوص برای کودکان و نوجوانان بسیار استفاده می شود.

طرز تهیه ده‌ها نوع کیک و شیرینی خانگی را در اکالا بلاگ برای شما داریم.

در ادامه در مورد هر یک از این محصولات صحبت خواهیم کرد.

Description: قیمت انواع کیک و کلوچه | تولید کننده بهترین نوع محصول در ایران - بازار خرید  و فروش کیک، کلوچه و بیسکویت | کیکانه

کیک

امروزه کیک یکی از مهمترین خوراکی­ها و تنقلاتی است که برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد. با توجه به افزایش تنوع در زمینه تولید انواع کیک، اشکال مختلفی از آن در بازار موجود است. تولید کیک به دو صورت خانگی و صنعتی انجام می­شود.

تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید این ماده خوراکی  فعالیت می­کنند و توانسته اند جایگاه مناسبی را در این زمینه به خود اختصاص بدهند و برند آن­ها در بازار بسیار معروف شود.

در تهیه خمیر کیک از انواع آرد ساده، غنی شده و میوه­های مختلف استفاده می­شود. امروزه در تولید کیک بیشتر از آرد غنی شده استفاده می­کنند. آرد غنی شده به آردی گفته می­شود که با ترکیبات مختلفی مثل انواع ویتامین و مواد معدنی غنی شده است.

کلوچه

کلوچه یکی از انواع شیرینی‌جاتی است که در اشکال، طعم­ها و رنگ­های مختلف تولید می­شود.

کارخانه­های زیادی در زمینه تولید انواع کلوچه فعالیت می­کنند و به بازار عرضه می­کنند.

از کلوچه در تهیه انواع دسر نیز استفاده می­شود. دسری که با این نوع ماده خوراکی تهیه شود، به عنوان یک منبع غذایی مناسب برای تأمین کالری بدن مورد استفاده قرار می­گیرد.

در شهر­های شمالی ایران، این ماده خوراکی در انواع و اشکال مختلفی تولید می­شود و به سایر استان­های کشور ارسال می­شود. از  این رو کلوچه به عنوان یک سوغاتی شمال کشور شناخته می شود.

در خمیر کلوچه انواع ویتامین­ها و مواد معدنی وجود دارد. آهن یکی از این مواد معدنی است.

شیرینی

شیرینی یکی از دیگر از خوراکی‌های شیرین است که در قنادی ها، به صورت خانگی و به صورت صنعتی در کارخانه تولید می­شود و مورد استفاده عموم مردم قرار می­گیرد.

شیرینی منبع مناسبی از کالری و کربوهیدرات است و نقش مهمی در تأمین انرژی بدن دارد.

امروزه شیرینی در اشکال و طعم­های مختلفی تولید می­شود. کیک، کلوچه و شیرینی از مهمترین خوراکی­هایی هستند که در تهیه انواع دسر مورد استفاده قرار می­گیرند.

برندهای محصولات کیک و شیرینی و کلوچه

شیرین عسل، درنا، ستاک، پچ پچ، گرجی، نادری، آناتا، نادی، چی توز، نان آوران، شیبا، بینگو، ویتانا، سالمین، مزرعه، بینگوپلاس، دناتا، شیرین زر، چیلوک، آشنا، دلاتو، شیرین وطن، بردلند، چیلوچیلو، محیا و ...