location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید لباس زیر مردانه

یکی از مهمترین لباس زیر مردانه را میتوان انواع زیرپوش مردانه و انواع شورت مردانه معرفی نمود. در این مقاله کوتاه در خواست داریم تا با توجه به ویژگی هایی که این لباس ها خواهند داشت آن ها را به شما معرفی نموده تا با اطلاعات کافی در این زمینه اقدام به خرید نمایید.

همه ما برای راحتی از لباس هایی استفاده خواهیم نمود که به شدت انعطاف پذیر بوده و در آن ها حس آرامش داریم. انواع و اقسام لباس ها مانند تیشرت و پیراهن و کت و شلوار و... در هر فروشگاهی قابل مشاهده است اما با توجه به این که هم بانوان و هم آقایان در نوع پوشش با یکدیگر متفاوت هستند، باید به این نکته توجه نمود که موارد قابل توجه در خرید لباس زیر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در حین خرید این موارد باید به نکات بیشماری توجه کرد.

 به همین دلیل در ادامه این مقاله از بخش پوشاک مردانه با ما همراه باشید تا بتوانیم انواع لباس زیر مردانه را به شما معرفی نموده و ویژگی های برترین آن ها را بررسی نماییم.

انواع لباس زیر مردانه کدامند؟

همان طور که گفته شد تفاوت در انواع لباس های زنانه و مردانه موجود است، در زمینه لباس زیر نیز این تفاوت ها وجود دارد. امروز در این مقاله تنها به لباس زیر مردانه اشاره خواهیم نمود و جنس های برتر را زیر ذره بین خود قرار خواهیم داد.

انواع لباس زیر مردانه:

  • زیرپوش مردانه: این دسته دارای انواع و اقسام مختلف با جنس های متفاوتی است. از طرفی میتوان گفت نوع دوخت متفاوتی نیز در آن ها مشاهده میشود. به عنوان مثال حالت رکابی یا حالت آستین دار از نمونه زیر پوش هایی است که آقایان در زیر لباس استفاده میکنند. به این نکته توجه داشته باشید که این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و با توجه به نوع سلیقه خود میتوانید یکی از این دو مدل را خریداری نمایید. جنس نیز در این راستا دارای اهمیت بیشماری است چرا که مستقیما با پوست بدن در تماس بوده و ممکن است گاهی به پوست فرد آسیبی جدی وارد نماید.

  • شورت مردانه: از دیگر محصولی که آقایان در زیر لباس اصلی به عنوان لباس زیر مردانه از آن استفاده میکنند همین محصول است. این محصول نیز دارای انواع مختلفی از جهت مدل دوخت، جنس، رنگ، سایز بندی و طرح بندی و.... است. باز هم میتوان گفت با در نظر گرفتن سلیقه خود میتوانید انواع این محصول ها را خریداری نمایید و از آن ها استفاده کنید.

و از دیگر لباس های متنوعی که میتوان در این گروه نام برد. اما این دو از اصلی ترین و مهم ترین محصولات این گروه هستند که عمده عموم مردم از آن ها استفاده میکنند.

بهترین زیرپوش مردانه و شورت مردانه چه ویژگی دارند؟

از ویژگی این محصولات میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. جنس این لباس ها باید از نخ بوده و یا پنبه ای باشد تا امکان آسیب به بدن را تا حد ممکن کاهش دهند. از طرفی تعدادی از افراد دارای حساسیت های پوستی هستند به همین دلیل نباید از البسه پلاستیکی استفاده نمایند.
  2. در زمان دوخت اینگونه لباس ها باید از نخ هایی استفاده کرد که بعدها در حین استفاده دچار خارش یا سوزش در نواحی پوست نگردد.
  3. از هیچگونه مارک یا لیبل در داخل لباس زیر مردانه استفاده نشده باشد.
  4. این محصولات باید آنتی باکتریال بوده و آلودگی را به خود جذب نکند.

و هزاران مورد دیگر که شما میتوانید در حین خرید لباس زیر مردانه به آن توجه داشته باشید.

برندها