location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
خرید مایع شوینده منسوجات

 

پیدا کردن مایع شوینده منسوجاتی که دارای درجه کیفی بالا باشد و بتوان با خیال راحت از آن استفاده کرد، نیاز به داشتن اطلاعات و آگاهی کامل در این زمینه می‌باشد.

 برای اینکه بتوانیم این اطلاعات را بدست‌آوریم در ابتدا باید با معنای کلمه منسوجات اشنا شویم.

تفاوت منسوجات مختلف:

منسوجات خانگی دقیقا همان لوازم پارچه‌ای می‌باشند که در هر خانه معمولا از آن‌ها استفاده می‌شود. منسوجات خانگی معمولا با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند:

  • برخی از لوازم پارچه‌ای خانگی شما برای تزیین به کار ‌می‌روند.
  •  برخی دیگر کابردی تر هستن و به صورت روزمره استفاده میشوند.

انتخاب شوینده مناسب با توجه به رنگ پارچه:

 مسلما رنگ پارچه‌های این محصولات نیز با یکدیگر فرق دارند و هر یک از آن‌ها دارای حساسیت‌های خاصی می‌باشند.

best-smelling-laundry

 پس نباید انتظار داشت که تمامی این محصولات را با استفاده از یک ماده شوینده مورد شستشو قرار داد. شوینده های منسوجات خانگی دارای انواع مختلفی می‌باشند و هر یک از آن‌ها برای پارچه‌هایی خاص قابل استفاده می‌باشند.

برای مثال نمی‌توان منسوجاتی که دارای رنگ مشکی می‌باشند را با دیگر محصولات پارچه‌ای که دارای رنگ‌های روشن می‌باشد، مورد شستشو قرارداد؛ چراکه رنگ پارچه تیره معمولا باعث ایجاد تیرگی و لکه در رنگ لباس‌های روشن‌تر نیز می‌شود.

 به همین منظور نیز مایع شونده منسوجات مشکی دارای کارکرد نسبتا متفاوتی از مایع شوینده منسوجات رنگی می‌باشد.

تفاوت مایع شوینده منسوجات با سایر شوینده ها:

همانطور که اشاره کردیم، مایع شوینده منسوجات دارای کارکرد‌های مختلفی در منازل، اداره‌ها، محیط‌های کاری، کارخانه‌ها و هر محل دیگری که دارای محصولات پارچه‌ای می‌باشد، دارد.

شاید برخی از افراد با خود اینگونه تصور کنند که با وجود انواع مختلف مواد شوینده و بهداشتی که در فروشگاه‌ها و مغازه‌ها وجود دارند، چرا باید به سراغ استفاده از مایع شوینده منسوجات برای شستشو محصولات پارچه‌ای برویم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که منسوجات دارای بافت نسبتا حساسی در مقایسه با دیگر محصولات می‌باشند، به همین دلیل نیز باید از مواد شوینده‌ای برای شستشو این محصولات استفاده کرد که باعث ایجاد آسیب به بافت این محصولات نشوند.

از آنجایی که در نگاه اول قیمت مایع شوینده منسوجات در مقایسه با دیگر محصولات شوینده کمی‌گران‌تر به نظر می‌آید باید به این نکته اشاره کنیم که این قیمت در مقایسه با کارایی بالای این محصول کاملا مقرون به صرفه می‌باشد.

 این مایع شوینده مانع از ایجاد هرگونه آسیب به بافت لباس می‌شود و همین موضوع به خوبی نشان می‌دهد که تا چه حد استفاده از این محصول برای شستشوی منسوجات، لازم و ضروری می‌باشد.

لازم به ذکر است که در خصوص شست و شوی لباس نوزادان بهتر است نکات لازم را رعایت کنید.

مزایای استفاده از مایع شوینده منسوجات

۱. از آنجایی که مایع شوینده منسوجات جز شوینده‌های ملایم به حساب می‌آید، تمامی لباس‌هایی که دارای بافت ظریف و نسبتا نازکی می‌باشند را می‌توان با کمک این محصول بهداشتی و بدون هیچ گونه نگرانی، شستشو داد.

۲. مایع منسوجات باعث باقی ماندن لکه‌های حاصل از شستشو که در اصطلاح به آن سفیدک می‌گوییم، نمی‌شود و این در حالی است که معمولا پودر‌های شستشو باعث ایجاد سفیدک بر روی لباس می‌شوند.

۳. چربی‌های حاصل از ریخته شدن مواد غذایی بر روی لباس معمولا با کمک مایع منسوجات به راحتی از بین می‌رود.

۴. مایع شوینده منسوجات باعث تثبیت رنگ لباس‌ها و دیگر محصولات پارچه‌ای می‌شود.

برندهای تولیدکننده مایع شوینده منسوجات:

از معروف ترین برندهای تولید کننده شوینده منسوجات، میتوان به اکتیو، اوه، تاژ، رافونه، فیروز، پرسیل، بس، سپید، من، کامفورت، فدیشه، سافتلن، تاپ، خاکستر، امو، هوم کر، راپیدو، استونیش، موزیلا، ا ب ث اشاره کرد.