location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
با اسپری پاک کننده ‌ها آشنا شوید

سبک زندگی انسان‌ها در هر دوره‌ای به واسطه یک اتفاق یا یک رویداد تحت تاثیر قرار گرفت.

امروز در عصری زندگی می‌کنیم که انسان‌ها علاقه زیادی به سرعت پیدا کرده‌اند. این اتفاق باعث شده است که بسیاری از رفتارها و نیازها در سبک زندگی انسان پیدا شود.

سرعت امروز جزئی از زندگی انسان‌ها شده است. شما می‌توانید سرعت را در تک تک ابعاد زندگی انسان‌ها پیدا کنید. مسلما یکی از این ابعاد جنبه بهداشتی است که نتیجه این نیاز را می‌توان در انواع اسپری پاک کننده پیدا کرد.

اسپری پاک کننده به عنوان یک عامل تمیزکننده سریع در زندگی انسان توانست جای خودش را باز کند. شاید قدیمی‌ترین انواع این اسپری‌ها را بتوان شیشه‌شوی‌هایی بدانیم که تا مدت‌ها تنها اسپری پاک‌ کننده محسوب می‌شدند.

اما با تخصصی‌تر شدن نیازها و البته نیاز به سریع‌تر شدن کارها انواع دیگر این نوع اسپری‌ها طراحی و تولید شده است.

 در ادامه قصد داریم فاکتورهایی را برای انتخاب درست یک اسپری پاک کننده به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

https://tfshops.com/Content/uploadfiles/Cleaner-Spray-Bison-02.jpg

انواع اسپری پاک کننده

 • اسپری پاک کننده سطوح
 • اسپری پاک کننده چربی
 • اسپری پاک کننده ال ای دی و تاچ
 • اسپری پاک کننده قطعات الکترونیکی
 • اسپری جرم گیر قوی
 • اسپری گاز پاک کن
 • اسپری تمیز کننده حمام و شیرآلات
 • اسپری فر و مایکروفر
 • اسپری از بین برنده قارچ و کپک
 • اسپری لکه بر البسه و فرش
 • اسپری پاک کننده مبل اتومبیل

در انتخاب اسپری پاک کننده به چه نکاتی دقت کنیم؟

شما باید در انتخاب اسپری پاک کننده چند فاکتور اساسی و مهم را در نظر داشته باشید. اولین فاکتور و شاید مهم‌ترین این‌ها تشخیص درست نیاز است.

در واقع شما باید ببینید که نیاز شما برای تمیز کردن چه نوع سطح و چه نوع کثیفی است. این شناسایی درست نیاز می‌تواند کمک بزرگی در انتخاب اسپری تمیز کننده به عنوان پاک کننده به شما کند. البته برخی از برندها اسپری‌هایی را طراحی کرده‌اند که قادر است در بیشتر سطوح غالب کثیفی‌ها را از بین ببرد. این نوع اسپری‌ها به نظر می‌رسد امروز طرفداران خاص خودش را دارد.

فاکتور بعدی که شما باید در انتخاب اسپری‌های پاک کننده به آن توجه داشته باشید این است که این اسپری‌ها باید بر اساس اصول حفاظت از محیط زیست ساخته شده باشند. یعنی از مواد ممنوعه در آن‌ها استفاده نشده باشد. داشتن مهر استاندارد و انواع گواهی نامه‌های معتبر می‌تواند تشخیص این فاکتور را برای ما ساده‌تر کند.

قیمت نیز همیشه در انتخاب و خرید کردن اهمیت بالایی دارد. برخی از برندها بر اساس نام و شهرتی که دارند مسلما قیمت بالاتری برای محصولات خودش در نظر می‌گیرد. البته مسلما شما در برابر پرداخت این هزینه کیفیت بالاتری نیز دریافت می‌کنید. اما در هر صورت نمی‌توان از فاکتور قیمت به راحتی گذشت. به هر حال امروز شاهد این هستیم که قیمت‌ها به صورت افسارگسیخته رو به افزایش است و مسلما نمی‌توان انتظار داشت که تمامی کاربران دست روی بهترین برند و بهترین کیفیت بگذارند.

در نهایت می‌توان اینگونه گفت که اسپری پاک کننده امروز بر اساس سبک زندگی انسان‌ها جزئی از ضروریات زندگی محسوب می‌شود و نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت. وجود برندها و شرکت‌های مختلف و همچنین کاربردهای مختلفی که این اسپری‌ها دارند به نظر می‌رسد انتخاب‌های گسترده‌ای پیش روی مخاطب قرار دارد و این انتخاب را کمی ساده‌تر می‌کند.

موارد استفاده اسپری‌های پاک کننده

شما امروز می‌توانید برای هر نوع کثیفی اعم از روغنی، میکروبی، گرد و غبار و ... از انواع اسپری‌های تخصصی و مختص به آن‌ها استفاده کنید. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که این اسپری‌ها از مواد شیمیایی ساخته می‌شوند و این موضوع می‌تواند نگرانی‌هایی برای سلامتی محیط زیست و انسان‌ها ایجاد کند.

برندها