location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید انواع شیشه پاک کن

امروزه در تمامی منازل می‌توان شیشه پاک کن را پیدا کرد.

شیشه پاک کن‌ یا شیشه شور یکی از انواع پاک کننده های خانگی و یکی از اساسی‌ترین لوازم نظافتی هر خانه‌ای است و به هیچ عنوان نمی‌توان از کاربرد‌ پررنگ آن چشم پوشی کرد.

انواع شیشه پاک کن

شیشه پاک کن در انواع رایحه ها مثل شیشه پاک کن با رایحه اقیانوس، با رایحه هلو و چای سبز، سیب، لوندر، شیشه پاک کن با رایحه نسیم دریا، و انوع رنگ ها مثل آبی، نارنجی، سبز، صورتی، بنفش و ... تولید می شوند.

همچنین در انواع ضد بخار و ضد حساسیت نیز وجود دارند. شیشه پاک کن ضد بخار جلوی بخار گرفتن شیشه را می گیرد.

ترکیبات و فرمولاسیون شیشه پاک کن

در ساخت شیشه پاک کن از یک یا چند سورفکتانت، پلی آمید اکریلیک اصلاح شده و دی پروپیلن گلیکول بوتیل اتر، رنگ و اسانس، مواد نگهدارنده، آنزیم ها و مواد تثبیت‌کننده آن‌ها، اصلاح کننده‌های رئولوژی و نانو ذرات سیلیس برای خشک شدن سریع سطوح استفاده می شود.

برندهای شیشه پاک کن

گلرنگ، اکتیو، تاژ، رافونه، هوم پلاس، بس، من، فدیشه، تاپ، لطیفه، کنز، کاسپین، هوم کر، راپیدو، استونیش، رایت، تیک آف، آ ب ث و ...

کاربرد شیشه پاک کن

استفاده از شیشه پاک کن یا شیشه شور تنها محدود به منازل نمی‌شود و این محصول نظافتی معمولا در هر مکانی مانند شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مغازه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حقیقت آن است که در هر کجایی که شیشه و آینه و سطوح صیقلی وجود داشته باشد، شیشه پاک کن‌ها نیز در دسترس هستند.

شیشه‌ها و آینه‌ها معمولا اجسام بسیار حساسی هستند، سریعا گرد و غبار و اثر انگشت و دیگر کثیفی‌ها را به خود جذب می‌کنند.

این کثیفی‌ها و لکه‌ها در ظاهر نیز قابل مشاهده هستند. تجربه این مسئله را ثابت کرده است که در اکثر مواقع، لکه‌ها وکثیفی‌های روی شیشه‌ها و آینه‌ها با دستمال مرطوب معمولی یا دیگر مواد شوینده از بین نمی‌روند.

پس برای پاک کردن چنین آلودگی‌هایی نیاز به یک محصول نظافتی منحصربه‌فرد داریم، محصولی که ترکیب آن با جنس شیشه و آینه هماهنگ باشد تا بتواند اثر لکه‌ها و کثیفی‌ها را از بین ببرد.

شیشه پاک کن‌ها از موادی تشکیل شده اند که به راحتی و به سرعت اثرات گرد و غبار، لکه‌ها و ... را از روی شیشه و آینه پاک می‌کنند.

ناگفته نماند که از این محصول بهداشتی برای تمیز کردن سرامیک، عینک، کاشی و سطوح صیقلی دیگر نیز استفاده می‌شود. حتی برخی از پلاستیک ها نیز با مواد شوینده و پاک کننده تمیز نمی شوند و باید با شیشه پاک کن آنها را تمیز کرد.

57508680 (1)

نکته: در نظر داشته باشید که شیشه پاک کن مایعی اشتعال پذیر است و لذا بایستی آن را در جای مناسب و به دور از احتمال آتش گرفتن نگهداری کنید.

ویژگی‌های یک شیشه پاک کن استاندارد

برای آنکه بتوانید یک شیشه پاک کن استاندارد با کیفیت بالا را انتخاب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما به موارد زیر دقت داشته باشید:

  • فرمولاسیون شیشه پاک کن انتخابی شما باید به گونه‌ای باشد که درصد احتمال ایجاد حساسیت و مشکلات تنفسی را به حداقل برساند.
  • شیشه پاک کن‌هایی که دارای مواد شیمیایی غلیظی می‌باشند و بوی تندی دارند، معمولا باعث ایجاد مشکلات تنفسی مختلفی می‌گردند و عوارض آن‌ها بسیار زیاد است.
  • در برخی از مواقع نیز مواد شیمیایی موجود در این محصول باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی همچون خارش و قرمزی و التهاب و ... می‌شود.
  • عطر و رایحه‌ی شیشه شور شما باید دلپذیر باشد، به نحوی که بعد از استفاده از آن متوجه رایحه‌ی دلپذیر شیشه‌ها شوید. رایحه‌ای که حاصل از تمیزی و نظافت خانه‌تان می‌باشد.
  • شیشه پاک کن مورد نظر شما باید دارای ظاهر مناسب با بسته‌بندی مناسب باشد و علامت استاندارد و تاییدیه وزارت بهداشت را نیز داشته باشد.

شیشه-768x548

 

برندها