location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
اهمیت پاک کننده شیرآلات، سینک، حمام و سرویس بهداشتی

در مورد پاک‌کننده شیرآلات و حمام چه می‌دانید؟ آیا تاکنون از این محصول پاک کننده برای ایجاد ظاهری تمیز و بهداشتی استفاده کرده‌اید؟

برندهای پاک کننده سینک و شیرآلات

اکتیو، رافونه، هوم پلاس، من، فدیشه، سیف و ... از جمله برندهای این محصولات هستند.

اهمیت نظافت شیرالات و سینک

مسلما یکی از بخش‌های دکوراسیون آشپزخانه شما را شیرآلات تشکیل می‌دهند.

مسئله‌ای که باعث چند برابر شدن اهمیت شیرالات در خانه می‌شود، استفاده مداوم از آن‌ها است. وقتی که به طور مداوم از یک وسیله استفاده کنید، مسلما ظاهر آن دیگر مانند روز اول نخواهد بود و شیرآلات آشپزخانه نیز از این قاعده مجزا نمی‌باشند.

اهمیت نظافت حمام و سرویس بهداشتی

یکی دیگر از بخش‌های هر خانه‌ای که وجود آن بسیار با اهمیت و ضروری است، حمام و سرویس بهداشتی است. شما نمی‌توانید هیچ خانه‌ای را پیدا کنید که در آن حمام و سرویس بهداشتی وجود نداشته باشد.

از طرفی دیگر نیز، شیرآلات مهم‌ترین قسمت‌های حمام و دستشویی هستند که افراد با آن‌ها سروکار دارند، بنابراین کاملا طبیعی است که این شیرالات جرم بگیرند و میزانی از کثیفی بر روی آن‌ها باقی بماند.

cleaning a faucet

شاید در ظاهر، پاک کردن شیرآلات حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه کار سختی باشد اما حقیقت آن است که با استفاده از پاک‌کننده حمام و شیرآلات دیگر این کار بسیار آسان شده است.

در گذشته به دلیل وجود امکانات محدود، پاک کردن شیرآلات جزو سخت‌ترین کار‌های بهداشتی و نظافتی محسوب می‌شد؛ اما امروزه با ورود پاک‌کننده های جدید برای پاک کردن حمام و دستشویی و شیرآلات و اسپری ‌های براق کننده شیرآلات دیگر هیچ جای نگرانی وجود ندارد و در سریعترین زمان ممکن تمامی شیرالات یک خانه تمیز می‌شود و جلوه‌ی براقی پیدا می‌کنند.

اهمیت پاک‌کننده شیرآلات و حمام

 

بسیاری از افراد عقیده دارند که پاک‌کننده شیرآلات و حمام دارای کاربرد بسیار زیادی نمی‌باشند و بهتر است از دیگر محصولات جایگزین به جای پاک‌کننده شیرآلات استفاده کنند؛ اما حقیقت آن است که هیچ محصولی به اندازه‌ی تمیز‌کننده شیرآلات و حمام، کارایی لازم را در پاک و تمیز کردن انواع شیرآلات ندارد.

هنگامی که شما وارد آشپزخانه یا سرویس بهداشتی می‌شوید، شیرآلات بسیار جلب توجه می کنند. از آنجایی که شیرالات دارای ظاهر براقی هستند، تمامی لکه‌ها و کثیفی‌ها را سریعا نمایان می‌کنند و به همین خاطر نیز بهتر است برای نظافت و بهداشت شیرآلات آشپزخانه و حمام به دنبال یک محصول منحصر به فرد باشیم.

تمیزی و نظافت هر مکانی، ارتباط دقیقی با نوع مواد شوینده و ضد عفونی‌کننده دارد. بنابراین بهتر است برای انتخاب محصولات شوینده و بهداشتی، توجه کافی داشته باشیم و این کار را با حوصله انجام دهیم.

نظافت مسئله‌ای می‌باشد که به سلامت انسان نیز وابسته است و برای حفظ سلامتی باید حتما موارد بهداشتی را رعایت کرد و محیط اطراف خود را ضد عفونی و تمیز کرد.

شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که در صورت عدم رسیدگی به نظافت شیرآلات یک خانه، باعث می‌شود تا آنها عمر کوتاهی داشته باشند و حتی سبب انتقال آلودگی شوند.

در صورت عدم رسیدگی به شیر آلات به تدریج رسوب می‌گیرند و رسوب به تدریج نیز باعث سفت شدن، پوسیدگی و در نهایت از بین رفتن کارایی شیرآلات و سینک می‌گردد.

نتیجه گیری

بنابراین بهتر است به جای استفاده از محصولات ضعیف و ناکارآمد برای نظافت کردن، از پاک‌کننده شیرآلات و سینک و سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید. این محصول علاوه بر آن که دارای قدرت پاک کنندگی بسیار قوی می‌باشد، در کوتاهترین زمان ممکن کثیفی و رسوبات سطحی شیر الات را از بین می‌برد.

برندها