location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
خرید انواع مایع ظرفشویی

یکی از اجزای جدا نشدنی آشپزخانه و ابزار شستشوی ظروف، مایع ظرفشویی می‌باشد.

برندهای مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی گلرنگ، مایع ظرفشویی اوه، اکتیو، مایع ظرفشویی تاژ، صحت، هوم پلاس، رافونه، مایع ظرفشویی جام، بس، تاپ، مایع ظرفشویی گلی، مایع ظرفشویی خاکستر، لطیفه، مایع ظرفشویی پریل، مایع ظرفشویی دورتو، هوم کر، مایع ظرفشویی ریکا، راپیدو، گلان، فست دراپ، تست، پی اس جی پرو، آ ب ث و ...

مایع ظرفشویی همچنین در انواع رایحه‌ها و اسانس‌ها مثل سیب و لیمو و توت فرنگی و نعناع و ... وجود دارد.

محبوب‌ترین برند مایع ظرفشویی در نظرسنجی مردمی را در اکالارنک ببینید.

مسلما همه ما به خوبی می‌دانیم که تنوع مایعات ظرفشویی که به بازار‌های لوازم بهداشتی ارائه می‌گردند، بسیار زیاد است؛ اما مسئله اصلی آن است که کدام یک از این محصولات دارای ویژگی‌های کاربردی می‌باشند و انتخاب ان‌ها برای خرید مقرون به صرفه است؟

یکی از سوالات اساسی و بسیار مهمی که اکنون ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که ویژگی‌های مایع ظرفشویی استاندارد باید چگونه باشد تا بتوان آن‌ها را انتخاب کرد؟

چند مورد از ویژگی‌های مایع ظرفشویی استاندارد اشاره می‌کنیم.

ویژگی‌های مایع ظرفشویی استاندارد

  • قدرت بالای از بین بردن چربی‌ها و کثیفی‌ها

مایعات ظرفشویی باید دارای فرمولاسیونی ویژه باشند تا بتوانند با قدرت بسیار بالایی، چربی و کثیفی‌های تمامی ظروف را از بین ببرند و این کار را با سهولت انجام دهند.

  • عدم آسیب به دست

مایع ظرفشویی مناسب استفاده در آشپزخانه می‌باشد که هنگام شست و شو باعث ایجاد آسیب به پوست دست نشوند. بسیاری از مواد شوینده‌ای که امروزه در بازار‌ها وجود دارند، به دلیل فرمولاسیون نامناسبی که دارند باعث ایجاد آسیب‌های پوستی همچون حساسیت، خارش و ... می‌شوند.

  • ایمنی برای ظروف و دیگر موارد شستشو

عملکرد مایعات ظرفشویی نباید به نحوی باشد که باعث آسیب به سطح ظروف یا طرح روی آن‌ها شوند.

  • عطر خوشبو‌کننده

رایحه مناسب مایعات ظرفشویی نیز جز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که باید به آن دقت داشته باشیم. فراموش نکنید که قدرت پاک کنندگی مایع ظرفشویی به تنهایی برای پاکیزگی ظروف کافی نمی‌باشد، شوینده‌های ظروف باید دارای عطر خوشبو‌کننده باشند تا بوی نامطبوع روغن و باقی مانده غذا‌های ظروف را از بین ببرند.

  • ظاهر بسته‌بندی

بسته‌بندی مناسب یک مایع ظرفشویی باعث می‌شود تا افراد بتوانند آن‌ها را به راحتی خریداری کنند و با خود حمل کنند.

  • حلالیت مناسب

حلالیت مناسب مایعات ظرفشویی به معنای آن می‌باشد که برای از بین بردن کف باقی مانده روی سطوح ظروف دیگر نیازی نیست تا از اب فراوانی استفاده کرد، کف تولید شده با میزان کمی از آب نیز به راحتی از بین می‌رود.

کاربرد مایع ظرفشویی

شاید در ظاهر اینطور به نظر برسد که مایعات ظرفشویی تنها در آشپزخانه کاربرد دارند اما حقیقت آن است که در تمامی نقاط خانه معمولا از این محصول بهداشتی و نظافتی کمک گرفته می‌شود؛ با کاربردهای جادویی مایع ظرفشویی آشنا شوید.

بنابراین باید در هنگام خرید مایع ظرفشویی با در دست داشتن اطلاعات کافی در این زمینه و با دقت فراوان، اقدام به انتخاب کرد.

ویژگی مشترک تمامی مایعات ظرفشویی آن است که مولد کف هستند، بنابراین بهتر است برای حذف چربی‌ها و مواد غذایی که بر روی ظروف باقی می‌ماند از مایع ظرفشویی استفاده کرد که دارای کیفیت فراوانی است و قدرت زیادی در تولید کف دارد.

m3