location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید میوه منجمد

میوه ها، مواد غذایی بسیار متنوع هستند، در نتیجه انتخاب آن‌ها با هر سلیقه و ذائقه ای امکان پذیر خواهد بود. به عنوان مثال اگر قصد دارید دسری را تزئین کنید امکان انتخاب هر نوع میوه متناسب با ذائقه شما وجود دارد، همچنین اگر قصد دارید نوشیدنی تهیه کنید می‌توانید از میوه‌های مورد نظر استفاده کنید.

میوه‌ها را می‌توان به صورت تازه، منجمد و خشک شده استفاده کرد. میوه منجمد، میوه های فریز شده ای می باشند که می‌توان آن‌ها را در تمام ایام سال استفاده کرد

 برند‌های نامبرده میوه‌هایی چون انبه، آلبالو، شاتوت و ... را بسته بندی و سپس، به صورت منجم راهی بازار کرده اند که هر کدام خواص منحصر به فردی دارند. در ادامه قصد داریم به بیان خواص میوه منجمد چون توت فرنگی منجمد، آلبالو منجمد، انبه منجمد، شاتوت منجمد و ... بپردازیم.

ویژگی‌های میوه منجمد :

میوه منجمد ویژگی‌های مختلف و منحصر به فردی دارد که ‌می‌توان به استفاده از میوه منجمد در طول سال اشاره کرد. به عنوان مثال تمام میوه‌ها در تمام طول سال در دسترس نیستند، در نتیجه با منجمد کردن و یا فریز کردن آن‌ها، می‌توان آن‌ها را در طول سال مورد استفاده قرار داد.

میوه منجمد با گذر زمان خراب نمی‌شود و خاصیت خود را از دست نمی‌دهد. از دیگر ویژگی های میوه منجمد می‌توان به تازه بودن آن اشاره کرد. در واقع بعد از این که یخ میوه منجمد مورد نظر باز شود، میوه‌ها کاملا تازه خواهند بود.

خواص برخی از میوه های منجمد :

یکی از میوه های منجمد، انبه منجمد می‌باشد. برای اطلاع از خواص این نوع میوه منجمد می‌توان به موارد زیر دقت کرد. انبه یک میوه تک هسته ای است که سرشار از انواع ویتامین ها مانند ویتامین ای، ویتامین آن، ویتامین دی و ...، سرشار از انواع مواد معدنی و مواد مغذی است. از خواص آن می توان به موارد زیر اشاره کرد  

  1. میوه منجمد نامبرده شده سرشار از ویتامین آن است. ویتامین آن در درمان بسیاری از بیماری‌ها مانند تاری دید، نرمی استخوان و ... موثر است. از این نوع میوه می‌توان برای دید بهتر و درمان کم بینایی استفاده کرد.
  2. از دیگر خواص آن می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد. انبه در مبارزه با رادیکال‌های آزاد و همچنین سلول های بیگانه به خوبی مبارزه می‌کند و باعث دفع آن‌ها می‌شود.
  3. در انبه ماده‌ای به نام گلوتامین اسید وجود دارد که به تقویت حافظه، بهبود عملکرد آن و ... کمک می‌کند.
  4. درمان مشکلات گوارشی از دیگر خواص درمانی انبه است.

خواص درمانی آلبالو :

آلبالو منبعی بسیار غنی از انواع ویتامین ها و سایر مواد معدنی و مغذی می‌باشد که در درمان بسیاری از بیماری‌ها موثر است. از آلبالو تازه و یا منجمد آن می‌توان برای درمان مشکلات قلبی عروقی، درمان دیابت و کاهش قند خون، تقویت چشم و بینایی، درمان کبد چرب و ... استفاده کرد.

برندهای تولیدکننده میوه منجمد

 برند‌های مختلف و متنوعی برای تولید انواع میوه منجمد اقدام کرده اند که می‌توان به برند نوبر سبز، برند یک و یک و ... اشاره کرد.

برندها