location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
خرید کرم پودر

یکی از اصلی‌ترین لوازم آرایشی‌ در بخش آرایش صورت، که بیشتر بانوان در سراسر نقاط جهان از آن استفاده می‌کنند، کرم پودر می‌باشد.

برای زیرسازی پوست معمولا از کرم پودر‌هایی استفاده می‌شود که دارای پوشانندگی بسیار زیادی باشند.

تفاوت میان یک کرم خوب و یک کرم بی‌کیفیت، هنگامی مشخص می‌شود که آرایش بانوان به اتمام می‌رسد، در نهایت اگر پوست صورت شما زیبا و طبیعی جلوه کند، یعنی کرم پودری که استفاده کرده‌اید کاملا مرغوب بوده است؛ اما اگر در نهایت کرم به خوبی بر روی پوست صورت شما نخوابد و باعث ایجاد چهره‌ای مصنوعی شود، در واقع کرم آرایشی شما دارای کیفیت کافی نبوده است.

شناخت انواع کرم پودر

بیشتر بانوانی که برای خرید کرم پودر به مغازه‌های لوازم آرایشی مراجعه می‌کنند، در ابتدا دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌دانند که دقیقا باید چگونه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند؛ چرا که در همان ابتدا با انواع مختلفی از کرم پودر‌ها مواجه می‌شوند.

 به تمامی افرادی که قصد خرید یک کرم آرایشی خوب دارند، توصیه می‌شود که در ابتدا اطلاعات جامع و کاملی را در مورد این محصولات بدست آورند و در نهایت اقدام به خرید کنند، به همین دلیل نیز در ادامه مطلب به انواع مختلف کرم پودر‌ها اشاره می‌کنیم تا با ان‌ها اشنا شوید:

  • فون مایع:

یکی از بهترین و محبوب‌ترین کرم‌های پودری که معمولا افراد ترجیح می‌دهند از آن‌ها استفاده کنند، فون مایع می‌باشد.

فون مایع معمولا باعث ایجاد جلوه بسیار طبیعی بر روی پوست می‌شود اما باید به این نکته توجه داشت که فون‌ها معمولا برای پوست‌های خشک مناسب می‌باشند و کسانی که دارای پوست‌های چرب هستند، بهتر است از کرم‌های بدون چربی یا همان Oil Free استفاده کنند.

  • کرم پودر فشرده:

کرم ‌های فشرده دارای قدرت پوشش دهی بسیار فوق العاده‌ای در مقایسه با دیگر انواع کرم پودر‌های موجود در بازار می‌باشند و معمولا دارای یک اسفنج هستند تا استفاده از آن‌ها با سهولت بیشتری همراه شود.

  • پن استیک:

این نوع کرم‌ها نیز دارای بافت نسبتا سنگینی هستند و کسانی که دارای معایب پوستی هستند، بهتر است از این نوع کرم برای پوشش بیشتر نواقص پوست خود استفاده کنند.

  • کرم مرطوب‌کننده رنگی:

کرم‌های مرطوب‌کننده رنگی معمولا برای کسانی پیشنهاد می‌شوند که دارای پوست نسبتا صاف و یکدستی می‌باشند. این نوع کرم‌ها تنها دارای خاصیت مرطوب کنندگی می‌باشد و دارای رنگ دانه‌هایی برای رنگ دهی به پوست می‌باشند اما دارای پوشش دهی نمی‌باشند.

چگونه کرم پودر مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنیم؟

شما باید کرم آرایشی را انتخاب کنید که هنگامی که آن را بر روی خط پایین فکتان استفاده می‌کنید و آن را می‌مالید باعث ایجاد خط ارایشی میان صورت و گردن نشود و رنگ این دو ناحیه با یکدیگر متمایز نباشد.

برای انتخاب بهتر رنگ مناسب کرم پودر، کمی از هر رنگ را بر روی پوست خود بکشید تا بتوانید تشخیص دهید که کدام رنگ برای پوست شما مناسب‌تر است.

طبیعی بودن رنگ کرم آرایشی باعث ایجاد چهره‌ای طبیعی برای بانوان می‌گردد و جذابیت‌های ظاهری آن‌ها را چند برابر می‌کند.

برندهای تولیدکننده کرم پودر

 از جمله بهترین برندهای تولیدکننده کرم پودر میتوان به مای، شون، سینره، کالیستا، رپی سا اشاره کرد.

برندها