location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید ادویه کبابی

ادویه کبابی یکی از مهمترین انواع ادویه­جات است که به عنوان چاشنی برای افزایش طعم و مزه کباب مورد استفاده قرار می­گیرد.

 امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید انواع ادویه­جات و عصاره­های مختلف گیاهی  فعالیت می­کنند. در این مقاله قصد داریم در مورد خصوصیات این نوع ادویه با شما عزیزان صحبت کنیم. برای آشنایی و شناخت بیشتر نسبت به این موضوع با ما همراه باشید.

کابرد اصلی ادویه کبابی

ادویه به ماده­ای گفته می­شود که باعث تغییر مزه و عطر مواد غذایی می شود. کباب یکی از  غذاهای رایج است که در بین عموم مردم بسیار پر طرفدار است. برای از بین بردن بوی نامطبوع گوشت سفید یا قرمز از انواع چاشنی­ها و ادویه­جات استفاده می­شود.

مواد تشکیل دهنده ادویه کبابی

  • نعناع و ریحان: برای تهیه ادویه کباب از انواع سبزیجات مثل نعناع و ریحان استفاده می­شود. نعناع، گیاهی است که دارای عطر و طعم بسیار مناسب و معطر است.
  • فلفل: برای تهیه ادویه کبابی از انواع فلفل استفاده می­شود. فلفل گیاهی است که در سراسر کشور هند رشد می­کند و امروزه در اکثر کشور­های جهان کشت می­شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد. این نوع گیاه دارای خواص بیشماری است و باعث تقویت سیستم ایمنی فرد می­شود و از بروز انواع بیماری­ها جلوگیری می­کند.
  • زردچوبه: برای تهیه ادویه کباب از انواع ادویه­جات مثل زرد چوبه استفاده می­شود. زرد چوبه یکی از مهمترین چاشنی­هایی است که در اکثر غذا­ها و انواع شیرینی­ها مورد استفاده قرار می­گیرد. این گیاه بیش از چند هزار سال است که در کشور­های آسیایی رشد می­کند و نقش مهمی در صنعت آشپزی و داروسازی دارد. از این گیاه برای درمان انواع بیماری­های خود ایمنی و آلرژیک استفاده می­شود. این نوع ادویه از  طریق کشور­های آسیایی وارد سایر قاره­های جهان شده است.

ادویه کباب کوبیده

فروشگاه زنجیره­ای افق کوروش

فروشگاه زنجیره­ای افق کوروش یکی از مهمترین و بهترین فروشگاه­های سراسر کشور است که در زمینه فروش انواع محصولات غذایی و بهداشتی فعالیت می­کند.

فروشگاه افق کوروش بیش از چند سال است که در این زمینه فعالیت می­کند و تعداد زیادی شعبه در سراسر کشور دارد.

مواد غذایی که در این فروشگاه به فروش می­رسند، از نظر قیمت و کیفیت بسیار مرغوب هستند. کیفیت و قیمت  مناسب محصولات در این فروشگاه، زمینه لازم را برای فروش بیشتر محصولات فراهم کرده است.

برندها