location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
خرید آبلیمو، آبغوره، سرکه

Description: خرید آبلیمو، آبغوره، سرکه سیب و ... با تخفیف واقعی و جذاب

آبلیمو، آبغوره و سرکه از جمله مهم‌ترین انواع چاشنی و ادویه‌جات محسوب می­شوند و در تهیه انواع مواد غذایی، خوراکی و انواع نوشیدنی­ها مورد استفاده قرار می­گیرند. در واقع اصلی‌ترین چاشنی‌ها برای ترش کردن انواع غذاها می‌باشند.

آبلیمو، آبغوره و سرکه نقش مهمی در جلوگیری از بیماری­های سرطانی دارند. این چاشنی‌های مایع هر سه ماهیت اسیدی دارند و در پایین بردن فشار خون بسیار پرکاربرد هستند.

آبلیمو

امروزه استفاده از انواع چاشنی­های مختلف بسیار رایج شده است. آبلیمو یکی از مهم‌ترین انواع مواد خوراکی است که در تعداد زیادی کارخانه تولید می­شود.

سالانه بیش از چند هزار لیتر آبلیمو تولید می­شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می­گیرد.

آبلیمو دارای طبع نسبتا سرد و خشک است و مصرف آن در فصل تابستان و برای افراد گرم مزاج بسیار توصیه می­شود. افرادی که دارای مزاج گرم هستند، ترکیبات سمی در کبد و صفرای آن­ها رسوب می­کند و باعث بروز انواع بیماری­های خود ایمنی و آلرژیک می­شود.

از آبلیمو در تهیه انواع نوشیدنی­ها و غذاها استفاده می­شود.

آبغوره

مزه آبغوره ترش است و به عنوان چاشنی در تهیه بسیاری از مواد غذایی، خوراکی و انواع نوشیدنی مورد استفاده قرار می­گیرد.

امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید این نوع ماده خوراکی فعالیت می­کنند و سالانه بیش از  چند هزار لیتر آبغوره  تولید می­کنند و بخش اعظمی از نیاز بازار را در این زمینه تأمین می­کنند.

آبغوره دارای مقدار زیادی مواد آنتی اکسیدان است؛ آنتی اکسیدان از بروز بیماری های سرطانی و قلبی در افراد جلوگیری می­کند.

مواد آنتی اکسیدان با سموم و رادیکال­های سمی ترشح شده از انواع میکروب­ها و سلول­های جهش یافته، مبارزه می­کند و در طی مکانیسم­های پیشرفته، اثرات این سموم را خنثی می­کند.

مواد آنتی اکسیدان مانع از جریان خون به سمت توده سلولی می­شوند و در نتیجه از بروز سرطان جلوگیری می‌کنند.

آبغوره در تهیه انواع غذاها و خوراکی‌‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سرکه

سرکه یکی از مهم‌ترین مواد خوراکی است که در تهیه انواع ترشیجات، شوریجات، مواد غذایی و انواع خورشت­ها مورد استفاده قرار می­گیرد.

با توجه به پیشرفت علم و دانش در زمینه پزشکی و آشپزی، شناخت نسبت به خواص سرکه  افزایش یافته است.

امروزه از این ماده خوراکی در تهیه انواع داروهای شیمیایی و گیاهی استفاده می­شود. استفاده از سرکه به عنوان دارو به هزاران سال پیش باز می­گردد.

از سرکه در تهیه انواع غذاها و به خصوص ترشی‌ها بسیار استفاده می‌شود.

برندهای آبلیمو، آبغوره و سرکه

اروم آدا، سمیه، فامیلا، مهرام، وردا، ربیع، بدر، دلوسه، بهروز، مجید، برتر، یک و یک، کیمبال، اصالت، ترگل، پروانش از برندهای تولیدکننده انواع سرکه، آبلیمو و آبغوره هستند.

فروشگاه زنجیره­‌ای افق کوروش

فروشگاه زنجیره‌­ای افق کوروش یکی از مهمترین فروشگاه­هایی است که در چند سال اخیر توانسته است جایگاه مناسبی را در بازار خرید و فروش به خود اختصاص دهد.

یکی از مهمترین عواملی که باعث افزایش فروش در این فروشگاه شده است، کیفیت و قیمت محصولات آن است.

هر چقدر که قیمت مواد غذایی و بهداشتی مناسب­تر باشد، اعتبار فروشگاه بیشتر است.

خرید اینترنتی یکی از مهم‌ترین و آسان­ترین راه­های خرید است. فروشگاه اینترنتی اکالا یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی است که در تهیه انواع مایحتاج خانه و محصولات سوپرمارکتی به مردم خدمت رسانی می‌کند.

Description: مقایسه تولید صنعتی آبلیمو, آبغوره و سرکه

 

برندها