location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
خرید انواع نوشیدنی بدون گاز

امروزه مصرف نوشیدنی بدون گاز در جوامع  مختلف بسیار رایج است. تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید انواع نوشیدنی فعالیت می­کنند.

 در این مقاله قصد داریم در مورد انواع نوشیدنی سرد با شما عزیزان صحبت کنیم.

برای آشنایی و شناخت بیشتر نسبت به این موضوع با ما همراه باشید.

آب معدنی

 آب معدنی نوعی نوشیدنی بدون گاز است و نقش مهمی در کاهش ترکیبات و رادیکال سمی در بدن دارد. فرآیند­های سوخت و ساز در بدن باعث تولید انواع سموم در بدن می­شود.

سموم از طریق مکانیسم­های پیشرفته­ای به انواع گیرنده­های سلولی متصل می­شود و باعث تغییر ژنوم و فنوتیپ سلول می­شود.

ترکیبات موجود در این نوع نوشیدنی، غلظت سموم را در بدن کاهش می­دهد و از تجمع سموم در کبد و صفرا جلوگیری می­کند. آب معدنی در مناطق مختلف ایران تولید می­شود.

تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید انواع آب معدنی فعالیت می­کنند. در کارخانه­ها کیفیت، غلظت مواد معدنی، رنگ و خصوصیات آب معدنی بررسی می­شود.

شهرستان کوهرنگ یکی از مهمترین منابع طبیعی تولید آب معدنی است. در صد خلوص مواد معدنی در آب باید مقدار مشخصی باشد و نباید بیشتر از حد مجاز باشد، در غیر این صورت آب کیفیت مناسبی ندارد و برای بدن ضرر دارد. برخی از آب معدنی­ها دارای مقدار زیادی سرب و نمک هستند و زمینه لازم را برای بروز انواع بیماری­های سرطانی فراهم می­کنند.

 

آبمیوه

آبمیوه یکی از مهمترین و پر مصرف­ترین نوشیدنی بدون گاز است که در بین جوامع مختلف بسیار رایج است. طعم، مزه و مقدار ترکیبات موجود در آبمیوه  متناسب با سلیقه و ذائقه مردم مناطق مختلف است. برای مشاهده پرطرفدارترین طعم و برند آبمیوه، میتوانید به اکالارنک مراجعه کنید.

 در شهر­های شمالی ایران مردم بیشتر از آبمیوه­های ترش استفاده می­کنند.

زیرا در شمال کشور انواع میوه­های ترش مثل آلو و آلوچه پرتقال رشد می کند.

شربت

 استان­های مرکزی مثل اصفهان و کاشان بیشتر از آبمیوه­های شیرین تحت عنوان شربت استفاده می­کنند. در شهرستان کاشان در تهیه آبمیوه از عصاره­های مختلف گیاهی مثل گلاب استفاده می­شود.

امروزه انواع مختلفی از آبمیوه مثل نوشیدنی پرتقال، سیب، آناناس، آلو و... وجود دارد. شربت هایی مانند شربت آلبالو را هم میتوان در منزل تهیه کرد و هم از شربت های آماده آن استفاده کرد.

Description: خرید عمده نوشیدنی بدون گاز طبیعی - مرجع بزرگ خرید و فروش نوشیدنی | خانه  نوشیدنی

نوشیدنی بدون گاز(2)

فروشگاه زنجیره­ای افق کوروش

فروشگاه افق کوروش یکی از مهم‌ترین و معتبرترین فروشگاه­های کشور ایران است که در مناطق و قسمت‌های مختلف کشور دارای شعبه­‌های زیادی است.

فروشگاه افق کوروش، انواع محصولات غذایی و بهداشتی با بهترین برند­ها به فروش می­رسد. یکی از مهمترین اهداف این فروشگاه، جلب رضایت مشتری است. به همین دلیل سعی می­کند که بهترین و با کیفیت­ترین محصولات را با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار دهد.

با توجه به مشغله­‌های فراوان روزمره افراد و افزایش ترافیک، خرید اینترنتی یکی از بهترین راه­‌های موجود است. فروشگاه اینترنتی اکالا افق کوروش، در زمینه فروش انواع محصولات به صورت آنلاین و اینترنتی فعالیت می­کند و زمینه مناسبی را برای خرید و فروش اینترنتی انواع محصولات فراهم می­کند.

برندهای تولیدکننده نوشیدنی های بدون گاز

به طور کلی برندهای سن ایچ، تکدانه، پاکبان،رانی، سان استار، نستله، شیرین عسل، عالیس، مادلین، ساندیس، آکوافینا، دسانی، شادلی، حیات، جینوورا، قله، فروت لند، کریستال، سانی نس، برتر، یک و یک، سورپرایز، استینا، واتا، اربیت، سان تاپ، هاسکی، پروانش، گرینو، بیریم جی، الایف، میوا، سحرخیز برندهای تولید کننده انواع نوشیدنی های بدون گاز هستند.