location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
پودر بچه وسیله ضروری هر نوزاد

شاید شما با وسایل شخصی کودکان آشنا باشید و پودر بچه را نیز در لوازم بهداشتی و شخصی کودک دیده باشید و بوی آن را به خاطر خواهید داشت.

همواره تا اسم این محصول به گوش ما میخورد یاد کودک و نوزادان و بوی آنان می افتیم و احساس سرمستی و لذت به ما دست خواهد داد.

اما آیا باید از این محصول استفاده نماییم یا خیر؟ چه پودر بچه‌ای میتواند برای ما مناسب‌تر باشد؟

و خرید اینترنتی این محصولات را چگونه انجام خواهیم داد؟ همه مواردی هستند که می‌خواهیم در این زمینه با نام مقاله کاربرد پودر بچه به آنها رسیدگی نماییم.

همه ما بارها برای بسیاری از موارد از وسایلی استفاده کرده‌ایم که کاربری اصلی آن ها نبوده است.

یکی از محصولاتی که میخواهیم امروز در این زمینه کاربردهای آن را بررسی نماییم پودر بچه است که به تعداد زیادی از این کاربردها در ادامه مقاله خواهیم پرداخت.

برندهای پودر بچه

پودر بچه فیروز، سانوسان، جانسون، پودر بچه چیکو، بیبی کوکول، سوییت بیبی، متفرقه، ترومپی و ...

کاربرد پودر بچه

این محصول هم مانند محصولات دیگر دارای کاربرد های فراوان و بیشماری است اما در این قسمت و در این مقاله می خواهیم بیشتر به این کاربرد ها در روزمره اشاره نماییم.

 • اولین و مهمترین استفاده‌ای که از این محصول انجام می‌گیرد برای کودکان است. اگر کودک شما هراز گاهی دچار سوختگی در نواحی پا و کشاله ران ، پشت گوش، زیر گلو، زیر بغل و .. می‌شود این محصول بهترین انتخاب ممکن خواهد بود تا کودک خود را از این مشکل نجات دهید.
 • برای جذب نمودن روغن و گریس روی بسیاری از ابزارآلات میتوانید از این پودر استفاده نموده چرا که قدرت جذب فراوانی را داشت و می‌تواند روغن را به بافت خود جذبی کند و از بین ببرد.
 • برای پوست صورت نیز می‌توان از پودر بچه استفاده نمود توجه نمایید که این پودر می‌تواند چربی اضافی را گرفته و از بین ببرد در نتیجه میتوان از آن برای داشتن پوستی صاف و بدون جوش استفاده نمود.
 • بسیاری از افراد از این محصول برای تمیز نگه داشتن حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و... استفاده می‌کنند.
 • در موارد آرایش نیز بانوان می‌توانند از این محصول استفاده نموده و قبل از استفاده از ریمل آن را به مژه ها زده تا حجم آن ها را افزایش دهند.
 • همچنین میتوان به عنوان فیکساتور در آرایش نیز از این محصول استفاده نمود تا آرایشی تمیز داشته و زود برهم نریزد.
 • گاهی به عنوان رول و استیک ضد عرق نیز می‌توانید از این محصول استفاده نموده و آن را به بدن خود بزنید و از شر عرق و بوی بد بدن راحت شوید.

و بسیاری استفاده دیگر نیز از این محصول کاربردی با توجه به نیاز شما امکان پذیر و از لوازم شخصی کودک است.

ویژگی های پودر بچه عالی

هر ماده ای که برای کودک خود استفاده خواهید کرد باید دارای ویژگی هایی باشد تا در حین استفاده سلامت کودک شما را به خطر نیندازد.

یکی از این محصولاتی که میتوان به آن اشاره نمود پودر بچه است که در حین خرید به موارد زیر توجه نمایید.

 • از مواد شیمیایی در روند تهیه این محصول استفاده نشده باشد.
 • ضد حساسیت بوده و حساسیت برای کودک شما ایجاد نکند.
 • حدالامکان از محصولات ارگانیک استفاده نمایید.
 • به برندی که آن را تهیه خواهید نمود توجه کنید.
 • تاریخ انقضای محصول را در نظر بگیرید.
برندها