location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به سعادت آباد arrow down
انواع شامپو کودک

همه ما با شامپو کودک آشنایی داریم و چه بسا خودمان در زمان‌های کودکی از آنها استفاده نموده‌ایم. در این مقاله می‌خواهیم به یکی از موارد مهم در پاکیزگی کودکان یعنی شامپوی کودک بپردازیم و اطلاعاتی را در این زمینه برای والدین قرار خواهیم داد تا با مطالعه این مقاله بدانند که چه شامپوهایی را خریداری نموده تا سلامت کودک شما به خطر نیفتد، چرا که در این مقاله به ویژگی های بارز شامپو کودک خواهیم پرداخت و اصول استفاده از این وسیله در حمام کودک را بیان خواهیم نمود.

بهترین برندهای شامپو کودک

شامپو کودک گلرنگ، شامپو کودک اوه، شامپو کودک اکتیو، شامپو کودک فیروز، مای، شامپو کودک موستلا، شامپو کودک نفیس، نیوا، شامپو کودک دکتر درما، بس، جانسون، آردن، چیکو، سی گل، شامپو کودک اکتیو، وی کر، شامپو کودک صحت، لطیفه...

انواع شامپو کودک

 • شامپو بچه ضد کلاه گهواره
 • شامپو کودک ضد اگزما
 • شامپو بچه ضد حساسیت
 • شامپو کودک فاقد رایحه
 • شامپو بچه ضد اشک
 • شامپو کودک فاقد پارابن
 • شامپو کودک ارگانیک

با توجه به پیشرفته شدن کارخانه‌های تولیدی محصولات بهداشتی همچون شامپو می‌توان یادآور شد که تعداد زیادی از شرکت‌های متنوع با برندهای بسیار زیاد در حال حاضر قسمت تولیدی شامپو کودک را در کارخانه‌جات خود دارا بوده و با این خط تولیدی در حال تولید انواع شامپو کودک هستند، و ما همه روزه تعداد زیادی از این شامپو ها را در سطح فروشگاه‌های شهر یا حتی داروخانه ها خواهیم دید.

 با توجه به این توضیحاتی که داده شده باید در نظر داشت بازار این محصول مانند صابون کودک داغ بوده و شرکت های زیادی در زمینه فروش در حال رقابت با یکدیگر هستند، این شما هستید که میتوانید آنطور که مد نظر دارید و ویژگی‌هایی که نیاز دارید را در نظر گرفته و محصول را خریداری نمایید.

در زمان خرید به نام برند و تاریخ تولید و انقضای محصول دقت نمایید تا از هرگونه اتفاق احتمالی برای کودک خود در امان باشید. در ادامه این مطلب به ویژگی‌هایی اشاره خواهیم نمود که در حین خرید اینگونه شامپو‌ها باید به آن توجه نمایید.

کاربرد شامپو کودک در حمام کودک چیست؟

شامپو به عنوان یکی از اصلی ترین محصولاتی است که در حمام از آنها استفاده خواهیم نمود تا موهای کودک خود را با آن بشوییم اما این تنها قسمت اصلی و ماهیت و وظیفه‌ای است که در حمام کودک، شامپو بر عهده خواهد داشت.

به دلیل همین اصلی بودن نقش شامپو در حمام میتوان گفت باید در انتخاب و خرید آن بسیار دقت به خرج داد تا محصول نهایی انتخاب شده با مدل مو مورد استفاده همخوانی داشته باشد.

 گاهی مشاهده میشود که والدین از انواع شامپو های بدن برای کودکان نیز استفاده می‌کنند. اگر شما هم از دسته والدینی هستید که می‌خواهید از شامپو بدن استفاده نمایید به مواد تشکیل دهنده آن شامپو بسیار دقت نمایید.

ویژگی‌های بارز شامپو کودک

هر شامپویی که شما در سبد خرید خود قرار خواهید داد باید دارای ویژگی هایی باشد تا هم کودک دلبند شما را برای سلامتی به خطر نیندازد و از طرفی دارای استاندارد های کودکانه نیز باشد.

در این قسمت می خواهیم در زمینه این استاندارد ها و ویژگی صحبت نماییم.

 • شامپوی مخصوص کودکانی که خریداری می‌کنید دارای مواد شیمیایی نباشد چرا که بدن و سر کودک شما لطیف بوده و آسیب جدی می‌تواند به این اندام‌ها وارد نماید.
 • اگر پوست کودک شما دارای حساسیت است در نظر داشته باشید از شامپوهایی که عطری هستند و امکان ایجاد آلرژی برای کودک شما را افزایش خواهند داد، استفاده نکنید.
 • بسیاری از کودکان در حین حمام بسیار از سوزش شامپو کودک گریزان هستند، در نتیجه از شامپوهایی استفاده کنید که سوزش چشم را به همراه نداشته باشد.
 • شامپوی مورد استفاده شما دارای اتانول یا همان الکل نباشد زیرا خشکی پوست سر را به همراه خواهد داشت.
 • شامپوی سر بعد از استفاده شدن نباید ایجاد خارش، سوزش، ریزش کند.

و بسیاری موارد دیگر که در این زمینه می‌توان به آن‌ها اشاره نمود.

برندها