location icon ارسال به ساعی arrow down
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده ساعی هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
فروشگاه اینترنتی اُکالا
location icon ارسال به ساعی arrow down
با محصولات حمام کودک آشنا شوید

همه موارد کودک تازه متولد شده ما برایمان مهم خواهد بود مانند وسایل حمام کودک، تا جایی که باید اطلاعات کافی را در این زمینه داشت تا با خرید محصولات برتر بتوانیم سلامت جسمانی کودک خود را تضمین نماییم.

کودک شما در هر سنی که باشد چه نوزاد، چه بزرگتر شما باید مراقب پوست مو و سلامتی ظاهری کودک خود باشید، چه بسا اگر در این زمینه موارد بهداشتی را رعایت نکنیم کودک ما در برابر آلودگی های متعددی قرار خواهد گرفت، در نتیجه می‌تواند برای کودک ما بیماری‌های پوستی بیشماری را به همراه داشته باشد.

به همین دلیل است که میتوان گفت وسایل حمام کودک بسیار مهم هستند تا با هر بار حمام کردن کودکان خود را بتوانید از آلودگی‌های وجود دوری نمایید.

انواع وسایل حمام کودک

  • کرم و لوسیون کودک
  • فوم شستشوی بدن کودک
  • شامپو کودک
  • صابون کودک
  • روغن کودک
  • لیف کودک
  • حوله کودک
  • و ...

مراقبت‌های قبل و بعد و حین حمام کودک

زمانی که کودک خود را به حمام، جهت بهداشت و مراقبت کودک خواهید برد باید به موارد بیشماری توجه نمایید. یک سری از این موارد مرتبط با بیرون از حمام و قبل این خواهد بود که در حمام کودک را شست و شو دهید به این مراقبت ها قبل حمام می‌گویند.

 یک سری از مراقبت ها با توجه به محصولاتی است که در حمام استفاده میکنید و به آن‌ها حین حمام می‌گوییم. در آخر نیز مراقبت‌هایی که در زمان نهایی و پس از حمام رخ خواهد داد را مراقبتهای بعد حمام می‌نامند.

با توجه به دسته بندی که نمودیم می‌خواهیم در این مقاله محصولاتی را معرفی نماییم، که شما با خرید آن‌ها چه در حین چه قبل و چه بعد از حمام می‌توانید از کودک خود و پوست زیبا و لطیفش محافظت نمایید.

در ادامه مطلب به معرفی این محصولات با عنوان محصولات مراقبتی خواهیم پرداخت.

 

انواع وسایل مراقبتی حمام کودک

در این گروه تعداد زیادی محصول جای گرفته است با نام برند های متفاوت، اما توجه داشته باشید که در حین خرید به نام و نشان این برند ها و معتبر بودن آن ها دقت نمایید و در حین خرید اگر به صورت اینترنتی است از سایت‌های معتبر اقدام نمایید تا این محصولات برای سلامتی کودک شما به عنوان خطر محسوب نشود.

دسته بندی این محصولات به قرار زیر میباشد:

شامپو کودک:

یکی از مهم ترین محصولات مراقبتی که میتوانیم آن را معرفی نماییم همین شامپو ها هستند چرا که وظیفه اصلی شست و شو را در حمام کودک بر عهده خواهند گرفت. به دو دسته شامپو بدن و شامپو سر دسته بندی خواهند شد.

صابون کودک:

اگر برای بدن نرم و لطیف کودک خود به دنبال بهترین شت و شو دهنده ها هستید این محصولات با داشتن PH مناسب برای کودکان تهیه شده اند و در دسترس عموم قرار دارند. صابون کودک با برندهای مختلف برای شستن بدن کودک شما به بازار عرضه شده است.

روغن کودک:

یکی از مواردی که میتوان به عنوان مراقبت بعد از حمام از آن یاد نمود روغن کودک است. چرا که این محصول نرمی بدن کودک را بعد از حمام تامین خواهد کرد.

فوم شست و شوی بدن کودک:

در هر زمان و نه تنها در حین حمام شما میتوانید از فوم شست و شوی بدن کودک برای پاکیزگی صورت و بدن کودک خود استفاده نمایید.

کرم و لوسیون کودک:

کرم و لوسیون کودک برای بعد از حمام طراحی شده اند و شما با این محصولات میتوانید رطوبت از دست رفته پوست کودک خود را تامین نموده و سلامت را با آبرسانی به اندام های بدن در کودک خود به ارمغان آورد.

نه تنها این محصولات بلکه هزاران محصول دیگر با نام برند های متفاوت و ویژگی های متفاوت را میتوانید برای کودکان عزیزتان خریداری نمایید.

برندهای محصولات حمام کودک

گلرنگ، اوه، اکتیو، صحت، فیروز، مای، بس، لطیفه، ناتل، ایروکس، آینا، سانوسان، گلان، وی کر، ابیبی، دکتر درما، بی بی فرست و ...