فروشگاه اینترنتی اُکالا
بلاگ اکالارنک
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
021-54595000
بلاگ اکالارنک
فروشگاه اینترنتی اُکالا

مایع ظرفشویی استوانه ای سیب 1000 گرمی اوه

مایع ظرفشویی استوانه ای اسلیو سبز 1000 گرمی اوه

دسته بندی
مایعات ظرفشویی
برند
اوه
گارانتی
توسط اُکالا

محصولات دیگر برند اوه را در اینجا ببینید

اوه
قیمت اُکالا
181,850 ریال
افزودن به سبد خرید به معنای اتمام خرید نیست

رتبه ۳ مایع ظرفشویی به انتخاب مردم در اکالارنک

مایع ظرفشویی مایعی است که از آن برای شستن ظرفها استفاده می شود. از این مایع برای زدودن چربی ها و باقی مانده های غذا از روی ظرف ها استفاده می شود. مایع ظرفشویی که برای استفاده در ماشین های ظرفشویی استفاده میشود به صورت، کارتریج، قرص، پودر، مایع و ژل هستند. مایع ظرفشویی در هر مدلی می تواند شامل سفید کننده، آنزیم یا مواد شستشو باشد. در بعضی از مواد شوینده ظروف از موادی مانند بوراکس و روغن اکالیپتوس نیز استفاده می شود.
مایع ظرفشویی از چه تشکیل شده است؟
مایع ظرفشویی از یک سری مواد پاک کننده مانند سورفاکتنت و موادی دیگر برای بهبود عطر و نرم کنندگی تشکیل شده است.
پاک کننده ها در مایع ظرفشویی معمولی(دستی)
درمایع ظرفشویی از مواد تمیز کننده سورفاکتنت استفاده می شود که باعث پاک کنندگی مضاعف آب می شوند. اکثر مردم پس از شستشو با مایع ظرفشویی ظرفها را کاملا با آب فراوان آب کشی می کننند تا غذا و ظرف بوی مایع ظرفشویی ندهد.
انواع مواد شوینده شستشوی ظرفها:
در گذشته از مایعات و مواد دیگری برای شستشوی ظرف ها استفاده می شده است. هم اکنون نیز انواع مختلفی از شوینده های ظروف در بازار موجودند. از انواع شوینده های ظروف می توان به حالت های قرصی پودر، مایع و ژل اشاره کرد. در مایع ظرفشویی می توان از روغن اکالیپتوس و اسانس و انزیم های مختلف استفاده کرد. مایع ظرفشویی را می توان با اب گرم یاسرد مورد استفاده قرار داد اما بهترین حالت آن شستشوی ظروف با مایع ظرفشویی درآب ولرم است.
مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی
ماده ای که بیش از همه در مایع ظرفشویی بکار برده می شود آب است. بقیه آن را مواد شوینده تشکیل می دهند. این مواد شوینده شامل آنزیم ها، سورفاکتنت ها و نمک های نگهدارنده، عطر ها و رنگ است.

میانگین نظرات کاربران
5
براساس 1 رأی
5 ستاره
(1)
آیا از این محصول استفاده کرده اید؟
ثبت نظر

  • اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکند!