فروشگاه اُکالا
بلاگ تأمین کنندگان
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
021-54595000
بلاگ تأمین کنندگان
فروشگاه اُکالا
نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو
نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو

دسته بندی
مایع شوینده منسوجات
برند
اکتیو
گارانتی
توسط اُکالا
محصولات دیگر برند اکتیو را در اینجا ببینید
محصولات اکتیو
قیمت اُکالا
234,450 ریال
افزودن به سبد خرید به معنای اتمام خرید نیست
کالاهای مکمل
مایع سفید کننده سفید 1000 گرمی اکتیو
37,110 ریال
سفید کننده معطر زرد 1000 گرمی اکتیو
44,400 ریال
مایع سفید کننده معطر زرد 4000 گرمی اکتیو
138,560 ریال
مایع سفید کننده معطر سبز 1000 گرمی اکتیو
44,400 ریال
پودر لباسشویی ماشینی پلی واش 500 گرمی اکتیو
74,375 ریال

معرفی نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو:

حوله‌ها و البسه در اثر شستشوي مکرر با شوينده‌ها، به‌خصوص پودرهاي شوينده، حالت زبر و خشن به‌خود گرفته و هنگام استفاده حس ناخوشايندی براي مصرف‌کننده ايجاد مي‌کنند، همچنين وجود بار الکتريکي ساکن در سطح الياف طبيعي و يا ترکيب الياف طبيعي و مصنوعي موجب جذب گرد و غبار، ايجاد چين و چروک و جرقه‌هاي الکتريکي در سطح الياف شده که مطلوب مصرف‌کنندگان نيست.

نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو نرمی و لطافت خاصی به حوله و لباس می‌بخشد و الیاف پارچه را در مقابل خشکی و آسیب‌پذیری ناشی از شستشو با مواد شوینده محافظت مي‌كند. نرم‌کننده اکتیو بلافاصله در آب حل می‌شود و به‌خوبی در بافت و الیاف پارچه رسوخ مي‌كند، لذا موجب افزایش خاصیت جذب آب در حوله شده و با کاهش چین و چروک لباس، موجب سالم و نو ماندن آن می‌شود. نرم و لطیف‌شدن لباس‌ها در اثر استفاده از نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو موجب می‌شود اتوکشیدن آن‌ها سریع‌تر و راحت‌تر انجام پذیرد.

رفع الکتریسیته ساکن،عدم ژل‌شدگی محصول و ماندگاری رایحه دلنشین آن بر روی لباس و حوله از دیگر ویژگی‌های این محصول به‌شمار می‌آید.

رايحه دلنشين و ماندگاری مايع نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو باعث می‌شود پس از استفاده، پارچه مورد نظر خوشبو شود، همچنين فرمولاسيون بهينه‌شده باعث ايجاد حس نرم‌کنندگي بالاي پارچه و لباس مي‌شود.

نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو با از بين بردن الکتريسته ساکن، مانع از جذب ذرات گرد و غبار شده و با دارا بودن مواد موثر، باعث کاهش چين و چروک پارچه مي‌شود. از ديگر نقاط قوت اين محصول مراقبت از رنگ و بافت پارچه است. بايد افزود که در صورت استفاده مداوم از نرم‌کننده حوله و لباس اکتيو، طول عمر البسه افزايش خواهد يافت.

ویژگی‌های نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو :

 • مناسب لباس و پارچه
 • ضد الکتریسیته
 • اتو پذیری آسان
 • کاهش چین و چروک
 • رایحه خوش
 • نرم کننده لباس

روش استفاده‌ی نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو:

با توجه به زبر شدن لباس‌ها پس از شستشو با مواد شوينده، در شستشوي ماشيني ۲ پيمانه از محصول را در ماشين لباسشويي ۵ کيلويي در آخرين دور آبکشی یا در محفظه مخصوص مایع در ماشین بيافزاييد.

در شستشوی دستی، ۱ پيمانه از محصول را در ۱۰ ليتر آب حل کرده و لباس را پس از شستشوي جداگانه در اين محلول قراردهيد؛ پس از ۱۵ دقيقه خيس خوردن در محلول، لباس را به‌مدت چند دقيقه با دست به‌آرامي فشار داده و بدون آبکشي، خشک كنيد.

نکات مصرفی نرم کننده حوله و لباس طلائی 2500 گرمی اکتیو :

 • اين محصول، فاقد خواص شويندگي بوده و فقط براي ايجاد نرمي و لطافت حوله و لباس به‌کار مي‌رود و به اين منظور در آخرين مرحله شستشو اضافه شده و پس از استفاده نيازي به آبکشي لباس نيست.
 • نرم‌کننده حوله و لباس اکتيو نبايد با هيچ شوينده ديگري مخلوط شود، زيرا در اين‌صورت، ماده موثر نرم‌کننده با تشکيل رسوب و خارج شدن از محيط شستشو، خاصيت خود را از دست خواهد داد.
 • از ريختن مستقيم نرم‌کننده روي لباس خودداري شود. بهتر است هر پيمانه از نرم‌کننده قبل از استفاده حداقل با يک پيمانه آب رقيق شود. رقيق بودن مايع نرم‌کننده باعث مي‌شود، به‌راحتي در آب پخش شده و تاثير آن روي البسه زياد شود و لکه روي لباس بر جاي نماند.
 • قبل از استفاده از نرم‌کننده حوله و لباس اکتیو به علائم هشداردهنده اتیکت لباس توجه كنيد.
 • از ریختن مستقیم هر نوع نرم‌کننده روی لباس خودداری کنید.
 • بهتر است هر پیمانه نرم‌کننده حداقل با یک پیمانه آب رقیق شود.
 • دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
 • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

میانگین نظرات کاربران
0
براساس 0 رأی
آیا از این محصول استفاده کرده اید؟
ثبت نظر

 • اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکند!

کالای مشابه