فروشگاه اینترنتی اُکالا
بلاگ تأمین کنندگان
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
021-54595000
بلاگ تأمین کنندگان
فروشگاه اینترنتی اُکالا
لیمو عمانی 150 گرمی همدل
لیمو عمانی 150 گرمی همدل

دسته بندی
لیموعمانی
برند
همدل
گارانتی
توسط اُکالا
محصولات دیگر برند همدل را در اینجا ببینید
همدل
تمام شد!

 به طور معمول رنگ لیمو عمانی زرد قهوه ای است و داخل آن به سیاهی می زند، زمانیکه لیمو را در جلوی آفتاب قرار می دهند با خشک کردن لیمو، لیمو عمانی بدست می آید. به دلیل اینکه لیمو عمانی دارای عطر و بوی فراری است ترجیح بر این است تا به دور از نور و در جای بسته و خنک نگهداری شود. در صورتیکه دم نوش لیمو عمانی به همراه گل گاو زبان و چای استفاده شود در کاهش فشار خون بسیار موثر خواهد بود. همچنین امکان تهیه چای نیز از سایت اکالا به همراه تخفیف های مناسب وجود دارد.

راهکار جلوگیری از تلخ شدن خورش توسط لیمو خشک

گاهی اوقات خورشی که در آن از لیمو خشک یا لیمو عمانی استفاده می کنید، طعم تلخی پیدا می کند. برای جلوگیری از پیش آمدن این تلخی راهکارهای زیر را به شما پیشنهاد می دهیم:

  •  قبل از اینکه بخواهید لیمو خشک را در داخل خورش بیندازید؛ بهتر است تا آن را در داخل آب به میزان 1 الی 2 دقیقه بجوشانید و سپس آب جوش خورده را دور بریزید و بعد از آن لیمو خشک را در داخل خورش قرار دهید.
  •  اکثر خانم ها عادت دارند تا قبل از قرار دادن لیمو خشک در داخل خورش آن را با چنگال سوراخ می کنند؛ اما اگر از تلخی زیاد لیمو عمانی در داخل خورش راضی نیستید بهتر است تا لیمو را درسته یا با حداکثر 1 یا 2 سوراخ در داخل خورش بیندازید تا کمتر طعم خورش را به تلخی ببرد.

  شرکت صنایع غذایی همدل بهاران جهان از سال 1376 با برند همدل شروع به کار کرده است. محصولات همدل از بهترین مواد اولیه از بهترین مناطق ایران تهیه می شود و در زمینه مواد غذایی، حبوبات، غلات، خشکبار و ... فعالیت می کند.

میانگین نظرات کاربران
0
براساس 0 رأی
آیا از این محصول استفاده کرده اید؟
ثبت نظر

  • اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکند!