فروشگاه اینترنتی اُکالا
بلاگ تأمین کنندگان
شما در حال مشاهده موجودی کالاها در محدوده سعادت آباد هستید. برای مشاهده موجودی کالاها در نزدیکترین فروشگاه به شما، ابتدا محدوده آدرس خود را انتخاب کنید
021-54595000
بلاگ تأمین کنندگان
فروشگاه اینترنتی اُکالا
نمک فعال کننده ماشین ظرفشویی 2 کیلوگرمی فدیشه
نمک فعال کننده ماشین ظرفشویی 2 کیلوگرمی فدیشه

دسته بندی
شوینده ماشین ظرفشویی
برند
فدیشه
گارانتی
توسط اُکالا
محصولات دیگر برند فدیشه را در اینجا ببینید
محصولات فدیشه
قیمت اولیه
250,000 ریال
قیمت اُکالا
225,000 ریال
تخفیف
25,000 ریال
افزودن به سبد خرید به معنای اتمام خرید نیست

وجود سختی آب و سایر املاح غیر محلول در آب به عنوان یک مانع از کارایی ماشین ظرفشویی می کاهد  ، املاح معدنی و سختی آب باعث ایجاد لکه و یا یک لایه سفید بر روی ظروف می گردد بنا براین این املاح و سختی آب که عموما از نوع املاح کلسیم و منیزیم می باشند، باید از آب جدا شده یا به صورت کمپلکس های محلول در بیایند . به همین منظور در مسیر آب ورودی به داخل ماشین ظرفشویی یک سیستم سختی گیری آب نسب شده است تا املاح کلسیم و منیزیم موجود درآب را جذب کند، وجود این املاح نه تنها باعث پایین آمدن کارایی مواد شوینده در در ماشین ظرفشویی می شود بلکه آثار مخرب دیگری بر ماشین ظرفشویی دارد که عبارتند از:
گرفتگی جتهای آب پاش ماشین ظرفشویی و تشکیل رسوب بر روی المنتهای گرم کننده داخل ماشین که باعث کاهش بازده گرمایی و قدرت شویندگی و همچنین افزایش مصرف انرژی برق و کاهش طول عمر ماشین ظرفشویی می گردد.
با توجه به اینکه تمام تولید کنندگان ماشین های ظرفشویی و مواد شوینده می خواهند که شما بهترین نتیجه را از ماشین خود بگیرید بنابراین آب نرم (بدون املاح )یکی از مهم ترین عوامل برای رسیدن به این هدف میباشد.
نمک فعال کننده فدیشه باعث رسوب زدایی فیلتر سختی گیر آب شده و باعث می شود همیشه آب بدون رسوب به سیستم شستشو وارد شود.
 * نکته مهم : قرص های سه کاره هرگز باعث فعال شدن سیستم سختی گیر آب نمی شوند بنابراین جهت گرفتن بهترین نتیجه همیشه مخزن نمک ماشین خود را از نمک فعال کننده فدیشه پر کنید.قرص های سه کاره دخالتی به سیستم سختی گیری آب نداشته و هرگز نمی توانند  کار نمک را به تنهایی انجام دهند.
استفاده از نمک فعال کننده فدیشه باعث می شود میزان مصرف مواد شوینده ومایع کمک آبکشی شما پایین آمده و این یعنی صرفه جویی در هزینه برای شما.

میانگین نظرات کاربران
0
براساس 0 رأی
آیا از این محصول استفاده کرده اید؟
ثبت نظر

  • اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت میکند!